Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találhatnék barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék barátnőt, ha nem nagy a beszélőkém?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 22:56
 1/10 Hodge ***** válasza:
Vegyél fel tolmácsot
2013. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
növeld a beszélőkéd méretét ;)
2013. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy nehéz lesz. Nem minden lány szeret Activitizni.
2013. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és ugyan ez a problémám :(
2013. jan. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van kettő helyett is.Lehet pont helyetted.

Hát azzal,amiket én tudok,könyveket lehetne megtölteni.

De tudok hülyeségről is ,vagy épp viccelődéssel is órákat eltölteni,ha kell egyfolytában.

Szerintem ez adottság és önbizalom kérdése.Na meg bizonyos mennyiségű intelligencia is kell hozzá.Hogy ne csak hülyeségeket mondj.Látod,ide is sokat írtam...

2013. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az #5 konkurencia :D
2013. jan. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Beszélőkének nevezed a penised?

Érdekes.

Mondjuk nem a méret a lényeg, hanem ha jól tudsz bánni vele.

2013. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

King Kong...

Ez volt évekig a jelszavam myvipen.

Hát nem biztos,hogy konkurencia vagyok,viszonylag kis környéken élek...

Na amiért írtam még,az az,hogy azért az volt a jelszavam,mert kb 2-3 évig szerelemes voltam egy lányba,de nem mertem neki megmondani.Mondjuk akkoriban senkivel sem beszélgettem semmiről.Sőt,mindenkit(lányokat nem) megvertem,ha csak rosszul nézett rám.Aztán jött a középiskola,ott nem volt mindenki ellenséges,aztán egyszer csak haverkodtak is velem,meg minden.És hülye soha nem voltam,mindig tudtam dolgokat,ami érdekes,volt miről beszélgetni.Egyszer csak megfordult az egész...

5ös voltam megint.

2013. jan. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is okom van a King Kong névre, de nemfogom részletezni :D

Am akkor nem konkurencia, hanem "kolléga" :D

2013. jan. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem is intelligencia kell hozzá, meg magabiztosság. de hülyén is lehet az ember magabiztos, azt is szeretik a lányok :D csak ne lássák, hogy görcsölsz azon, hogy hogy viselkedsz. az önbizalmat lehet növelni. de ha így állsz hozzá, nem sok jót jósolnék
2013. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!