Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mit jelent, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha egy srác folyton mosolyog miközben beszél egy csajjal?

Figyelt kérdés
Az egyik b. nōmnek nagyon tetszik egy srâc, aki állítolag folyton bámulja, és ha beszélnek, akkor meg folyton mosolyog, de közbe fura, mert olyan mintha félne a csajtól...szóval szerintetek van esély rá , h bejön neki a b. nōm?
2013. jan. 31. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
valószínű...
2013. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem fél a pasi, csak már mint egy megnyert meccsre néz a csajra.
2013. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet.Én is néha vigyorgom,mint egy retardált és közben bámulok is elég pofátlanul.Szerintem néha azt hiszik,hogy bolond vagyok.:D
2013. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi van akkor, ha a srác alapból mosolygós természet és élvezi az életet? Azt hiszed, hogy rögtön a barátnőd kell neki te szerencsétlen?
2013. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azt jelenti hogy nem követi a társadalmat, akik nagyrészt búval vannak ütve.
2013. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3

ne foglalkozz azzal mit gondolnak rólad mások, csináld azt ami jól esik :D

2013. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mókusgyilkos ***** válasza:

4.: akkor olvasd el újra. "egyik barátnő" -> nem "a barátnője" gyengébbek kedvéért: a kérdező nem a csaját félti a varázsgombát zabáló csávótól hanem ő is csaj :D [v ő az "egyik barátnő"]


a kérdésre válaszolva: v szimplán szeret beszélni a csajjal. nekem is van olyan akinél vigyorgok mint a tejbe tök mégis csak haverként nézek rá.

2013. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6.:Eddig is azt csináltam,azért tartok még mindig itt.

Maga vagyok a megtestesült hedonizmus.:D

2013. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mókusgyilkos értettem a kérdést: Én is tudom, hogy a kérdező lán, de annak ellenére adtam azt a választ.
2013. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*lány
2013. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!