Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha visszautasít egy lány egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszautasít egy lány egy fiút, akár barátságot, akár szerelmet, miért kezd el bunkóskodni?

Figyelt kérdés
Ha a lány nem tett semmire sem célzást, és nem is adott jeleket, akkor egy fiú ezen miért akad ki?
2013. jan. 31. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
nemtudom. :S
2013. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Egy Srác Asszem ***** válasza:
68%
mert lehet hogy amit te nem jelnek szántál Ő annak vette, belelovalta magát hogy te is szereted, bepróbálkozott, elutasítottad, szarul esett neki és ezen egyszerű oknál fogva bunkó veled, de ez szerintem tök érthető :/ ha én bepróbálkoznék egy lánynál de az elhajtana Én sem keresném többé a társaságát.
2013. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Mert csalódott.Ő nem barátságot akar...
2013. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 épp ez az, hogy még mindig keresi.

#3 akivel úgy indítottunk, hogy csak barátok leszünk, de aztán egyre kevésbé lett szimpatikus, és inkább hagytam, ő is besértődött.


Nem csak egy embernél és viszonynál tapasztalom ezt.

2013. jan. 31. 23:35
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Èn nem vagyok bunkó,de lányok,r*hadtul nem lehet tudni mit akartok..

Az egyik érdeklődik de nem akar semmit,a másik lesz*r de belém van zúgva,a harmadik lesz*r mert ő se akar semmit,a negyedik barátkozni akar,azt hiszi ezt villantàssal a legkönnyebb,persze mindegyik beszél és jelezget összevissza..tőlem meg elvárják,hogy találjam ki mit akarnak.

Legyetek már egyértelműbbek.

2013. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van, hogy az ember sokára szedi össze a bátorságát, hogy próbálkozzon, addigra már volt ideje beleélni magát, és valamiért azt hiszi, már az x ideig tartó titkolózásért és időhúzásért biztos siker járna neki.
2013. febr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért bunkóskodik a lány hogy elüldözze a fiút.
2013. febr. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!