Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Menthető a helyzet, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető a helyzet, ha egy lány túlságos nyomulás miatt visszautasít?

Figyelt kérdés

Idő előtt meg akartam csókolni, és azt is a lehető leghülyébb és legerőszakosabb módon. Olyan érzés lehetett neki mint egy finom erőszaktétel ://


Pedig rendkívül érdeklődő volt...

most le akar rázni. Biztos, hogy ez a vonat már elment?


Csinálsz valamit a hétvégén? :)

Ma


ő: igen :)

én: épp azon gondolkoztam, hogy átugrom :) 20-ra érnék oda

Itt vagy még? :)

majd hívlak

ő: 1. nem vagyok pesten

2. légy szíves ne hívj..

én: wtf? :D

Nem értelek :)

ő: ezen mit nem lehet érteni én azt nem értem .. :/ O.o

én: Azt, hogy mi a fene bajod van :) tök kedves voltam veled, nem hiszem, hogy bármit tettem volna azért, hogy ezt érdemeljem :D

ő: nekem nincs bajom.. ;)

teljes mértékben jól érzem magam, köszönöm.. :)

én: Velem :)

örülök :P

ő: nem veled :D

én: úgy értem velem mi a bajod :D

túl szorosan öleltelek? :D

én: nézd, én nem akartam nyomulni, csak úgy éreztem szeretetre van szükséged.

én is úgy gondolom, hogy főleg ilyen korban, sokkal több kell ahhoz, hogy bármi legyen.

De attól még tarthatnánk a kapcsolatot :)

ő: nem akartam tőled semmit és most se szeretnék... ennyi.

Jófej lánynak tartalak és mindig meghívsz valamire, segítesz, úgy éreztem valahogy viszonoznom kellene. De akkor hagyjuk :)

A dalt meg ne értsd félre :) csak azért tettem ki, mert tudom, hogy szereted az ilyeneket.

Én sem szeretnék tőled semmit. Csak kedvellek, és szerettelek volna látni :)

Remélem anyukád jobban van. Aggódom miattad.

nem kell aggódni...

ő: mikor megöleltél és megakartál csókolni akkor se akartál semmit tőlem.. O.o

hmm fura.. nem értelek..

én: Sajnálom.....

ő: mit is? :/

hogy hülyeséget csináltam....

...

Már az első pillanattól fogva meg akartalak ölelni.



Szóval ennyi, és komolyan mondom nyitott volt rám a lány, először még sörözni sem akart, aztán végül söröztünk is, meg félreérthető dolgokat mondott, éreztem, hogy randi volt, de talán a túl korai és túlzott nyomulással rontottam el. Mindenesetre ez a lány megzavart, nagyon. Két éve ismerem. Menthető még a dolog?


2012. nov. 18. 13:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Sz. remélem nem olvasod. Ne haragudj, hogy ide kitettem.
2012. nov. 18. 13:50
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha esetleg segít valamit az értelmezésben. Elég sok volt a beszélgetés alatt a "kínos csend" vagy minek nevezzem, szóval jól meggondolta a lány miket válaszol, és én is.


Szóval ez nem úgy pörgött le mint a filmekben a stáblista.

2012. nov. 18. 13:52
 3/9 anonim ***** válasza:

őő na hát lányként ezen akad meg a szemem "Én sem szeretnék tőled semmit. Csak kedvellek, és szerettelek volna látni " a lány meg erre biztos mérges/csalódott lett, már csak a hiúsága miatt is, ezért reagálta ezt "mikor megöleltél és megakartál csókolni akkor se akartál semmit tőlem.. O.o

hmm fura.. nem értelek.. "

te meg azt mondod, sajnálod?


most akkor kell neked, vagy nem? a kérdésben még úgy tűnt igen.... de teljesen mást írsz neki


egy lány nem szereti ha megcsókolni meg akarják, de tulajdonképpen nem akarnak tőle semmit....

2012. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akarok tőle, de egyenlőre korai volt a nyomulásom. Egy kapcsolathoz ennél sokkal több kell.
2012. nov. 18. 13:58
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem csak neki, nekem is, mert én sem vagyok egy szexrobot.
2012. nov. 18. 13:58
 6/9 anonim ***** válasza:

na jó, de te azt írtad neki kb, h te nem akarsz tőle semmit - ez nem azt jelenti h nem csak megdugni akarlak ám, hanem azt hogy nem kell neked mint nő, és max szórakoztál vele azzal, hogy meg akartad csókolni, de közbe mondjuk csak barátként tekintesz rá.


na ez csak az egyik oldal, hogy ha érdekled a csajt mint férfi, akkor ez egy negatív dolog neki.


de az is lehet hogy nem érdekled úgy, és csak az önbizalom hiányát növelted, meg örült, hogy kedves vagy hozzá gondolom, de amúgy hagyd békén minden egyébbel...

2012. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ez egyénfüggő

nálam pl. ezzel mindent elszúr a pasi még a barátságot is

mindig rettegnék tőle mikor csinálja újra, mikor nálam még ki se alakult semmi, vagy csak épp kezdett

mintha egy bimbós virágot durván szétfeszítenének hogy nyíljon má ki... és elhervad :S

hát ennyi.

most ne írkálj neki egy darabig mert csak olaj a tűzre hogy tovább nyomulsz

2012. nov. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Témát váltottam, egyetemről beszélgetünk.
2012. nov. 18. 14:11
 9/9 anonim ***** válasza:
én minden egyes sráccal nagyon kedves vagyok. sajnos ez az én nagy hibám - de ezen nem tudok változtatni. ezáltal nekem is akadtak ilyen egészen félreérthető szituációk. pedig olyan sráccal, aki nekem bejön/tetszik, azzal nehézkesen beszélgetek, mindig elpirulok, zavarba vagyok, és soha nem mernék kezdeményezni, vagyis a srác könnyen észreveszi h bejön nekem. az olyanokkal, akik max csak barátok lehetnek és semmi több, mindig tök lazán dumálgatok, mintha a "haverom" lenne. és természetesen ezt ők félreértik, mert tök kedves vagyok, és meg akarják fogni a kezem vagy épp meg akarnak csókolni, és ilyenkor lelépek. onnanstól kezdve már baráti viszony sem lehet köztünk, bár nem bántom meg durva szavakkal, csak szépen lassan lekoptatom hogy hagyjon békén. aztán ha ezek után se hagy, akkor letiltom. élőben meg elküldöm a pi-ba, mert ez már "zaklatás"...
2012. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!