Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá arra a lányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá arra a lányra aki tetszik nekem?! Tudom, hogy millió egy ilyen kérdés van de egy kicsit mindegyik más és más, ezért most én a sajátomat részletezném.

Figyelt kérdés

Én jelenleg 16 éves vagyok. Középiskola 3. osztályos tanuló. A lány aki nekem tetszik most 14 éves és általános iskola 8. -as. Egy ideje bejön nekem, őszintén még általánosban is megfogott de akkor még túl fiatal volt. Hogyan írjak rá facebookon? Szórakozni nem nagyon jár ki a városba. Inkább csak látásból ismerem, köszönő viszonyban vagyunk egymással, utcán ritkán látom.


Érett válaszokat várok. Köszönöm előre is a segítséget!:)

16/F



2013. jan. 3. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Adatlap,üzenet,Szia!

Enter! :)

2013. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló volt a helyzet a barátommal 2 éve. :D

Ő úgy írt rám, hogy "szia! nem te integettél ma a buszmegállóból nekem?" Írtam neki, hogy nem, erre ő írta, hogy milyen kár, mindig örül, amikor engem lát. Na és innen beindultak az események, leveleztünk egy hétig kb, aztán elhívott sétálni...és 2 éve együtt vagyunk. (:


18/L

2013. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

De amúgy tényleg..

aztán jöhetnek a tiszteletkörök,mizu,mit csinálsz,ilyenek:)

2013. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Egy valamit nem értek :D ti lányok nem meritek megkérdezni pedig minden fiu arra vár hogy oda mennyen hozzá egy lány és azt mondja: szia nagyon tetszel :D elmegyünk valahova?

Igen kicsit ciki ha a lány kezdeményez de ilyenkoor muszály

2013. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Hát lehet én vagyok konzervatív felfogású, de szerintem a lányok dolga, hogy jeleket küldjenek a srácoknak, ha tetszik nekik, a srácok meg ha veszik az adást, kezdeményezzenek. :D
2013. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ide nem írok semmit.

Üziben tudok segíteni, akár késöbb is :)

2013. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Az első kivételével mindegyik hasznos volt, de most ezen is csak mosolyogtam egyet. Megköszönném az üzenetben is a segítséget!
2013. jan. 4. 06:37
 8/17 anonim válasza:
Szerintem az is fontos, milyen stílusban írsz neki. Én pl. a falra hánynék ha egy fiú valami nagyon laza dumával írna rám. :) Egyébként sok szerencsét! :)
2013. jan. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8

Teszünk 1 próbát az én stílusomra? :D


Am kérdező:

Ne várd el, hogy én írjak, elvégre nem nekem fontos a beszélgetés.

2013. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
:))mosolyt csaltál az arcomra, mert hasonlo volt a helyzet nalunk is, csak azzal a kivetellel hogy en lany vagyok,es a baratomnal voltak a gondok.. latasbol ismertuk egymast, de semmi tobb.. egyszercsak feltettem egy kepet, es kommentalta nekem, de prsze elso pillanattol szimpi volt nekem, mivel hogy ojan vicceseket irt hogy elso komentalasbol is mar megnevettetett.:) es igy fojtattuk ezt ott.. majd ram irt uzenetben,..irtunk par szavat,nagyon megkedveltem:) aztan minden egyes nap, es az tetszett a legjobban nekem hogy mindenben oszinte volt velem, es kimutatta hogy erdeklodik irantam,,,nekem sem jott le hogy o valamit akarna tolem, de ojankor az ember nem is tud gondolkozni:) de errol meselhetnék nagyon sok dolgot, nade mar azota tobb mind egy eve egyutt vagyunk és nagyon szeretjuk egymast...na szoval hajrá írj rá nyugodtan, legyél vele kedves, nevettesd meg ot, es érdeklodjél iranta, tud meg miket szeret csinalni, stb..es persze te is mutasd ki hogy megbizol benne hogy mond el neki titkaidot amiket senki masnka, es meselj neki magadrol, es amiket mond, mindenre mutasd kki hogy erdekel amit ir.. es amikor uyg erzitek majd egy ido utan az elso randi.. minden esetre semmit sem eri meg megnevettetni,mindennek elrendelt ideje van:)... nagyoon sok szerencset kivanok neked ,remelem sikerulni fog!:) remelem segitettem egy kicsit:) szia:)
2013. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!