Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
22 éves egyetemista fiú vagyok. A tanulás számomra a legelső, kiemelkedő átlagom van. Az elkövetkezendő években szeretnék külföldi ösztöndíjakat megpályázni. Nem szeretnék így párkapcsolatba belemenni, mert itthagynám a lányt, nem akarom senki szívét sem összetörni. Eddig egyetlen barátnőm sem tudta megérteni, hogy nekem a tanulás a legfontosabb, emiatt le kell mondanom programokat, mindig vitákkal és veszekedésekkel ért véget a kapcsolat. Mégis egyre többször érzem magam egyedül, jó lenne egy barátnő. Hogy lehetne ezt felodani, ti mit tennétek?

2013. febr. 1. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Szép és becsülendő dolog,hogy ilyen ambiciózus és céltudatos vagy,nem mellesleg okos és szorgalmas.Viszont van egy nagy hibád,és ezzel tönkreteszel mindent:hihetetlenül merev és törekvő ember vagy!Egyszerűen képtelen vagy a spontaneitásra,nem tudod elengedni magad,lazítani!Azt hiszed,az érzelmek csak szükséges rossz,mi pedig robotok vagyunk,akiknek a karrieren kívül más nem létezik.Pedig hidd el,ha kicsit lazítanál,simán össze tudnád egyeztetni a tanulást a magánélettél.
2013. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A magánélettel,bocs.
2013. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy most van itt az ideje a tanulásnak, ezek az évek erről szólnak. Mikor alapozhatnám meg a legjobban a jövőmet, ha nem most? Ha most jól teljesítek, bármit elérhetek és akármit meg tudok majd adni a jövőbeni családomnak. Én így gondolkozom, lehet, hogy hibás tényleg.
2013. febr. 1. 22:05
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nem érzem ezt hibásnak.
2013. febr. 1. 22:20
 5/10 valaki a tömegből ***** válasza:
100%
Kicsit én is átérzem amit mondasz. Én is reggel 6-tól este 7-ig vagyok suliban plusz a házik amik általában az egész hétvégémet elveszik meg diplomamunka plusz felvételi egyetemre mappákat készíteni..... De veled ellentétben nekem nem is igazán vannak emberi kapcsolataim. Szóval igazából nem is igazán tud mi hiányozni. Az az igazság hogy már el is felejtettem milyen szerelmesnek lenni. Sokat segít hogy van egy boldog család a hátam mögött akik támogatnak.
2013. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és van is olyan lány, aki tetszik? mert ha van, akkor szerintem érdemes "betuszkolnod" őt is a tanulás mellé és ahogy az első kommentelő is mondta, jobb a spontaneitás.. tanulj, de élvezd az életet és hogyha úgyérzed, hogy valami jó következik, akkor azt ne dobd el csak a tanulás miatt, lehet, hogy egy soha vissza nem térő alkalom. mivan ha később 30-40 évesen arra ébredsz, hogy jól fizető állásod van, mindened megvan hála a tanulásnak, de nem találtad a szerelmet
2013. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mármint nem találtad meg a szerelmet
2013. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem találtam ilyen lányt. :)
2013. febr. 3. 20:26
 9/10 anonim ***** válasza:
ha közeli külföld, lehet, hogy nem gáz a barátnő beegyeztetése.. van olyan is, hogy hétvége ;) vagy külföldön belül hova mennél?
2013. febr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ElekTamás88 ***** válasza:

Szerintem ez túlzott karrierizmus.

Jó ideje dolgozom, vannak karrierista ismerőseim, kollégáim, főnökeim. Tudod mit látok bennük? Rengeteg feszültséget és terhet a munkában, amit sajnos haza is visznek. Házasságuk megromlik, nem tudnak gyereket csinálni, ha mégis sikerül, akkor szinte a 40-es éveikben. Az, hogy havonta milliókat viszel haza, nem egyenlő a boldogsággal. Csak egy anyagi támaszt tudsz nyújtani, de emellett szinte nem vagy a pároddal, csak késő esti órákban, de akkor is csak a laptopodat nézed, és éjfélkor is az e-mailekre válaszolsz. Ne legyél ilyen! Én egyébként egy multiban dolgozom, ahol van az ún. jump/manager képzés. Ez tudod mi? 40 éves korodig 2-3 évente régiót/országot váltasz, hogy végül gyárigazgató lehess. Értelme van? Van persze, a jó fizetés, DE az, hogy én a gyermekemet, páromat szinte évente más nyelvű, vagy társadalmú iskolába írassam, és kitegyem annak, hogy mindig mással barátkozzon, fix barátai ne lehessenek, én inkább köszönöm nem kérek ebből!

Amennyiben fontosak neked a tanulmányaid, hát tanulj, de egy valamit jegyezz meg: "Pénzért nem lehet boldogságot venni", sem igaz szerelmet!

2016. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!