Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 éves vagyok tudtok mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok tudtok mondani társkereső oldalakat ami nekem való?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 15:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
nagyon elfajult ez a világ, hogy ilyen fiatalon ilyen sokaknak van kapcsolata... ennyi idősen nem pasizni kellene még, hanem barátnőkkel összejárni nevetgélni, sztárokért rajongani stb.:D legalábbis mi még ilyenkor ezt csináltuk :D ne adj az osztálytársaid véleményére, nem attól lesznek menők, hogy van pasijuk... hidd el, bőven lesz még időd pasizni, addig is használd ki a szabadságodat. 13 évesen amúgy sem sok esélyed van egy társkeresőn.
2013. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
29%

Igen, tudok mondani:


www.menjelaludni.com

2013. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
35%
Először tanuld meg például EZT!!!!
2013. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%

Anyucika, visszamész szépen a suliba, nyelvtan órán odafigyelsz szorgalmasan a helyesírási feladatokra, a szünetekben meg szépen mosolyogsz a folyosón a fiúkra... :)

Nem vagy túl hangos, nem vagy túl csendes,

2013. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%

stb... (előző vagyok - csak annyira felidegelt ez a kérdés egy 13 éves GYEREKTŐL, hogy már írni sem tudok normálisan! :D

Szóval térj észhez és a sulival foglalkozz! A fiúk többsége úgyis csak rosszat akar Neked! :)

2013. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem is azzal van a gond, hogy a fiúk rosszak akarnak neked, de a társkereső azoknak van akiknek máshol nincs esélyük ismerkedni, és 18 felett vannak. Meg csak azért ne járj valakivel, hogy legyen pasid. Majd ha valaki megtetszik, akkor legyen pasid. Jah, és ezt én mondom 13/F.
2013. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 ivilicious ***** válasza:
minimax.hu
2013. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Dobo phuc válasza:
Randijely.hu
2013. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Dobo phuc válasza:
Randihely.hu bocs rosszul irtam
2013. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
28%
Küldj képet magadról a freemail-em pako balogh [bpako2002@freemail.hu]
2015. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!