Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác, akivel eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akivel eléggé egy hullámhosszon vagyunk, de még csak chaten szoktunk beszélgetni. Hogy hozhatnám szóba, hogy találkozhatnánk? Hogy utalhatnék rá?

Figyelt kérdés

Nem szeretném én elhívni, ezt inkább meghagynám neki, de már nagyon szívesen találkoznék vele, és úgy érzem ő is. Volt már erre utalás, csak konkrétan még nem hívott el.


Hogy hozhatnám szóba? Hogy utalhatnék rá?



2013. febr. 3. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt bírom, mindig így teszik fel a kérdést, hogy hogyan utalhatnék rá. Beszélj róla neki, hogy mit érzel! Ő se gondolatolvasó! (:-(
2013. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Egészen biztos vagyok benne, hogy érzi, hogy többet érzek iránta barátságnál. Ez nyilvánvaló mindkettőnk részéről. :)


És hogy őszinte legyek, még azt is megírnám neki szívesen, hogy jó lenne találkozni, csak szeretnék néhány tanácsot, ötletet adni, hogyan terelhetném ez irányba a beszélgetést. Én örömmel leírom neki, hogy szívesen találkoznék vele, erre remélhetőleg veszi a lapot és elhív valahova, én nem szeretném elhívni őt, nekem ez fura, mégiscsak ő a pasi és minden tekintetben férfias, tehát furcsán is jönne ki, ha nem ő hívna el engem, hanem fordítva.

De amikor tök általános dolgokról beszélgetünk és egyszer csak beírom neki, hogy amúgy jó lenne találkozni, az úgy olyan furcsa szerintem.

Szóval hogy irányíthatnám ez irányba a beszélgetést?!

2013. febr. 3. 10:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Várhatsz rá, míg ő felveti vagy te is ajánlhatod. Nem tudom, miért ne szabadna neked megkérdezned. Hm? Miért, miért?
2013. febr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Úgy látom, nem érted, amit írtam.. Vagy nem olvastad el. :)


Nagyon szívesen találkoznék vele és ezt örömmel meg is írom neki, de amikor általános témákról beszélgetünk, olyan furcsa lenne ezt felhozni, szóval valahogy eleve így kéne alakítani egy beszélgetést és utána írni, hogy szívesen találkoznék vele. Ehhez kérnék tippet, ötletet. Hogy hogy alakítsam a beszélgetést. Mert nekem kicsit fura, hogy ha pl. megkérdezi, hogy mit csinálok? én azt írom neki, hogy hát semmit, de amúgy jó lenne találkozni..

2013. febr. 3. 10:37
 5/10 Mani--89 válasza:
100%
Mesélj neki egy barátnődről aki szintén chaten beszélgetett egy sráccal,és találkoztak,és tök sok mindent megtudtak még egymásról,jókat beszélgettek,nevetgéltek,és írd le,h ez mennyire jó,h taliztak mert személyesen sokkal több mindent kap az ember a másiktól...ha ezt nem érti,nem akar veled talizni!
2013. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aha, szóval még mindig játszik a kitalált barátnő?!:D
2013. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5ös válaszoló, szerintem ez eléggé feltűnő, és már nagyon látni, hogy mi a cél...

nálunk ugy jött szóba ez a dolog, hogy mondta, hogy menne valamilyen városba. elkezdtünk arról a városról irni, és mondtam, hogy már akkor megyek veled. és igy reagált, hogy az nagyon jó lenne..

2013. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kedves kérdező?:)

Mond meg neki őszíntén,az a legjobb...és akkor egymáséi lehettek:)

2013. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

18 vagyok. Félek elmondani, hogy mit érzek, igazából én sem tudom pontosan. És sokszor csalódtam már fiúkban, és vele minden olyan jól indult, de most kicsit elbizonytalanodtam..

Félek, hogyha elmondanám, mit érzek, megint pofára esnék. A padlót már elég jól ismerem, nem vágyom megint oda. :S


Ráadásul fb-on megírni, hogy tetszik nekem olyan furcsa lenne. Voltam már ilyen helyzetbe, megtettem a dolgot és pofára estem, és nagyon gáz volt a szituáció. Ezért is tartok attól, hogy elmondjam nyiltan, hogy mit érzek.

2013. febr. 7. 22:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen találkoznék veled élőben is, mert az internetes ismerkedésben csalódtam párszór. Így nem tudlak komolyan venni...
2013. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!