Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit akarhat a srác? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akarhat a srác? Nem tudok rajta kiigazodni.

Figyelt kérdés
Úgy volt,hogy év elején osztálytársak leszünk,azok voltunk 3 hétig,aztán szétválasztották az osztályt.. Igazából már akkor bejött nekem,meg az ő elmondása szerint én is neki.. Aztán olvastam,hogy baj van,ráírtam sokat beszélgettünk,próbálok segíteni neki megoldani a problémáit,aztán megbeszéltünk egy találkozót. Nagyon jól elvoltunk,aztán mintha valamiért vonzódnánk egymáshoz nagyon úgy vettem észre,aztán még egy ismerősünk is mondta,meg egy csöves,hogy látja,hogy nézünk egymásra,legyünk boldogok és ne csak b*szogassuk egymást mint manapság a többi ember.. Ezen elgondolkodtam én is meg ő is. Aztán egyre többször kérdezte,hogy mikor találkozunk legközelebb?:) Aztán akárhányszor találkozunk,annyira látszik rajta meg rajtam is,hogy akarunk egymástól valamit de nem mondjuk el,és nem is lépünk..De facebook-on meg hát ott is nagy nehezen kinyögjük,hogy lehetne köztünk több is,meg azt várta,hogy megcsókoljam,én meg arra,hogy ő.. Egymásra nézünk,aztán zavarba jövünk ahogy nézünk a másikra és kínos csend lesz,de ölelés már volt.. De mindig én mondom legtöbbször ki,hogy ez meg ez jó lenne meg erre vártam,ő meg csak ezután mondja.Az elmondása szerint,fél,hogy kölcsönös e a dolog,meg úgy érzi,hogy kezd megszeretni.. Nem tudok kiigazodni rajta,és félek,hogy játszik velem,ezért kell nekem mindig mindent kimondani..Ti mit gondoltok? 17/L 17/F
2013. febr. 3. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
egy csöves mondta hogy tetszetek egymásnak? xD
2013. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja,hogy látja rajtunk :D
2013. febr. 3. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak be van tojva, de nem kicsit. Vagy te kezdeményezel, vagy hagyjátok az egészet.
2013. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig azt hittem bátrabb,jó eddig is kezdeményeztem dolgokat,de fura,hogy ennyire fél :O
2013. febr. 3. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én hinnék a csöveseknek! Egész nap nincs más dolguk csak elmélkedni.
2013. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!