Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így működne a legtöbb társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így működne a legtöbb társkeresőn a legtöbb lány? Nem a levél tartalma a releváns, hanem maga a kinézet, külcsní első körben? Nem lehet ezt okossággal, praktikákkal kompenzálni?

Figyelt kérdés

,,Nincs az a poén ami segít, ha a kép nem stimmel.

Egyesek egyedinek gondolják, ha azt írják "én nem akarok sablonlevelet írni, ezért ...." Nos, az ilyen különcködős duma sem új. De nem muszáj elhinni. Lehet próbálkozni 100 féle levéllel, hajrá.

Kérdező, 1 dolgot próbálj ki: ugyanolyan szövegű küldj el egy csajnak pár nap eltéréssel, két accountból. Az egyik képen te legyél. a másik képen egy nagyon jó pasi. Meglátod, melyik kap majd választ."


2013. febr. 3. 19:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/179 anonim ***** válasza:
91%
Ne társkeresőn ismerkedj.
2013. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/179 anonim ***** válasza:

Nem. Minden sablon levélre ugyanazt a sablonos elutasító levelet küldöm el. Mindegy hogy néz ki az illető.

Tessék már felfogni.

2013. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/179 A kérdező kommentje:

Szimpátia dönt.


ha nem vagy szimpatikus a profilképed alapján, akkor olvasatlanul megy a kukába a levél.


Én kipróbáltam. Kép nélküli adatlapról elküldtem 100 levelet amiben csak annyi volt hogy "abarakadabra csiribá" 0 válasz jött.


2 hét után kerestem egy képet a neten egy kidolgozott pasi felsőtestéről, arc nélkül. Újra 100 levél ugyanazzal a szöveggel. és 30 an válaszoltak is rá.


tanulságot következtesse ki mindenki magától.

2013. febr. 3. 19:46
 4/179 A kérdező kommentje:

Egy másik ilyen komment további társkeresőktől.


1 2 3

Én is tapasztaltam már hasonlót. Először saját képekkel próbálkoztam, írogattam a lányoknak, és még csak a profilomat se nézte meg senki (a profilképem látszott az üzenet mellett).

Később letöröltem a saját képeimet, és feltöltöttem egy általam jóképűnek vélt férfi képét. Ekkor nem írtam senkinek, de a lányok maguktól írtak nekem.

Ezután meghagytam profilképnek a jóképű pasit, de visszatöltöttem mellé a saját képeimet, és a bemutatkozó szövegben leírtam, h azokon vagyok én. Ekkor mindenki, akinek írtam, megnézte a profilomat, de senki nem válaszolt.

Vajon miért?

2013. febr. 3. 19:48
 5/179 anonim ***** válasza:
Miért a való életben nem így működik? A külső alapján döntöd el kihez mész oda és kihez nem....
2013. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/179 anonim ***** válasza:
79%

Jaj, most azt hiszed kiszartad a spanyol viaszt? Ilyen hülyeségeket csajok is ki tudnak találni ám. Kitettem egy ronda kapafogú pattanásos csajról képet, egy levél sem jött. Kitettem egy szuper szexistennő topmodellről, rögtön 500 levelet kaptam. Miért ilyen felszínesek a palik?

Komolyan, neked nincs jobb dolgod, mint társkeresőn kamuregekről(!) leveleket írogatni? Beszarás...

2013. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/179 anonim ***** válasza:
51%
Nem kitaláció, én is kísérleteztem hasonlóval, és ugyanezt tapasztaltam. Egyébként egy csaj bárhogy néz ki, fog leveleket kapni. Persze nyilván többet kap, aki jobban néz ki, de a csúnyák se unatkoznak.
2013. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/179 anonim ***** válasza:
85%
Bazz, ha ennyire nem tetszik a társkereső, minek használjátok? Most örültök, hogy ott találtatok önigazolást?
2013. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/179 anonim ***** válasza:
58%

Én két napja vagyok fent, saját képpel és eddig 27 levelet kaptam. Az összes sablon üzenetre sablon elutasítással válaszolok. Aki arra nem veszi a fáradtságot, hogy elolvassa azt a 2 sort, amit magamról írtam és az alapján közelítsen, az lehet akármilyen kép alapján, már nem szimpatikus.


Ez vagyok én. ennyi.

2013. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/179 A kérdező kommentje:
Most én itt nem a túlsúlyos, ápolatlan, fogatlan pasikról beszélek. Hanem átlagos testalkatú, ápolt, de előnytelen arcú, külsejű pasikról, akik semmit sem tehetnek ellene. Meg vannak lőve. Ha a fej nem stimmel, nem kap választ, élőben is ha odamegy előnytelen fejjel egy csajhoz, (nem zsíros haj, pattanás kombóról beszélek, hanem rosszul fejlődött arckoponyáról, nem vonzó szempárl, nagy fülekről stb beszélek)akkor vagy kerek perec megkapja hogy NEM, vagy ha a félős a csaj, akkor nem fog nagyon válaszolgatni, unott fejet fog vágni, csak igennel vagy nemmel fog válaszolni, unalomba fulald a beszélgetés, ameddig a pasi fel nem adja a reményt.
2013. febr. 3. 19:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!