Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a gazdag, jóképu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a gazdag, jóképu pasiknak van barátnojuk?

Figyelt kérdés

Ilyen kérdésekkel van tele az oldal. Essen már le, hogy nem a pénz meg a kinézet a minden! A kinézeteden meg tudsz simán változtatni (gyúrás, sportolás, hajbelovés, arcszorzet, kozmetikus, ruházkodás) és az anyagi helyzeteden is. Ha akarsz dolgozol hétkozben és hétvégén is és még bulizni és a haverjaidra is marad egy csomó idod. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy tényleg meg-e teszel mindent, hogy jobb ember legyél? Sportolok, dolozok? Vannak barátaim? Egészséges a világnézetem?


Ismerkedjetek emberekkel és éljetek teljes életet! Általában az lesz depis akinek túl sok az ideje hulyeségeken filózni és túlkomplikálni a dolgokat. Kosd le megad, attól kitisztul a fejed.

Nem az kell a csajnak, hogy kinyald a seggét, hanem hogy legyen egy betonkemény alfa-hím mellette akire támaszkodni tud, és ez a betonkemény alfa-hím jó ember legyen és értse meg (dióhéjban mondom).

A lányoknak tényleg a belso a fontos, és ha már olyan sok lánynak nem kellettél gondold át a lényed.

Ne ringasd magad abba a hitbe, hogy jaj, így szulettem, csúnya vagyok, a csajok utálnak. Még mit nem! Te és csakis te tehetsz arról aki vagy. Novessz golyókat és menj ki a Világba és tuti boldog leszel. Szelloztesd ki a fejed és gondold át!



2012. dec. 4. 19:04
1 2 3 4 5
 1/41 ASOT ***** válasza:
23%

Te Dinka! A kérdésedben ott a válasz!

gazdag, jóképu pasiknak van barátnojuk

2012. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 ASOT ***** válasza:

amúgy vicc :)

Te nagyon be vagy zárkózva azaz elsődleges gond!

2012. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
62%
Remélem sokaknak eljut az agyukig amit írtál:) 24F
2012. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Köszi a tanácsokat, ezeket eddig is tudtam. Mi a kérdés?:D
2012. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

"dolgozol hétkozben és hétvégén... haverjaidra is marad egy csomó idod"


Taníts mester, mert nekem nem sikerült ezt kiviteleznem. Dolgoztam heti 6 nap napi 12 órát, de utána fingani nem volt erőm ,nem az hogy bulizni meg haverokra.

2012. dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
42%

Hogy képes valaki ilyen hazugságokat írni?


Bedrogoztál egyébként?

2012. dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
bibíííí én csóró vagyok de jól nézek ki és ezért vannak csajok.
2012. dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 ASOT ***** válasza:

úú basszus el sem olvastam, csak a kérdést...azt hittem megint csak megy a rinya...:)


De most egy okostojással nézünk szembe...

2012. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Atyaég -.-

Rég láttam már ennyi hülyeséget egyben leírva. Te sem éltél még csúnya alacsony pasiként így vannak elképzeléseid, de egyik sem állja meg a helyét. Egy időben én is azt hittem, hogy ha sportolok, divatos ruhákat választok egy csaj segítségével, jó frizurát vágatok fodrásznál, akkor sikerem lesz. Súlyos elvi hiba! Az arcon nem lehet változtatni, ahogy a magasságon sem. Sőt, még jófiús is vagyok, ami alapból kizáró ok a lányoknál. Senkinek sem kell egy jófiús srác. Szóval ez az egész, próbálj változtatni magadon dolog a valóságban nem állja meg a helyét (csak olyanok fejében, akiket még nem csak negatív visszajelzések értek).

2012. dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
65%
#7: Igen, a jó kinézet még mindig a legjobb stratégia. Akkor is még mindig lesz csajod 1-2 menetre, különösebb erőfeszítés nélkül, ha 40 évesen a szüleiddel laksz....
2012. dec. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!