Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogy ismerkednetek buszon/u...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy ismerkednetek buszon/utcan/fitness teremben?

Figyelt kérdés

Nem tudom hol lehetne igazan jol becsajozni es ezert kerem segitsegetek!

19/F


2013. febr. 3. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Konditeremben szerintem sehogy,oda nem ismerkedni járnak.Rossz ötlet.
2013. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia baba kérsz egy ezrest
2013. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Buszon mellé ülsz, kérdezed hogy meg tudja-e mondani nennyi idő, aztán tereld a témát a buszozásra, a többi jön :)
2013. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Buszon a legegyszerűbb odaülsz mellé és szóba elegyedsz vele.Már ha nem vagy kuka.

Habár én nem űzöm az ilyeneket.

2013. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyből expertben akarod nyomni? :) Szerintem mindig a helyzet ad EGY lehetőséget egy adott helyzetben, ha kihasználod, nyerhetsz, de amúgy nem a legideálisabb terep ismerkedésre. Rendezvényen, összejövetelen, baráti társaságon keresztül jobb esélyeid vannak. :)
2013. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat sajnos barati tarsasagokban nem igazan vannak lanyok igy marad a fentebb emlitettek...:)
2013. febr. 3. 21:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Buszon: "Szia, leülhetek ide? Gyakran jársz erre felé? Mert ha igen, akkor azt hiszem én is gyakrabban fogok... :P"


Utcán: "Szia, elnézést, hogy így ismeretlenbe zavarlak, de nem tudtam megállni, hogy ne szólítsalak le. Nagyon szép és szimpatikus vagy. Lenne kedved valamikor meginni velem egy italt?"


Fitness teremben: "Szia, ne haragudj, elnézést, hogy így ismeretlenbe zavarlak, de nem tudtam megállni, hogy ne szólítsalak le. Nagyon szép és szimpatikus vagy. Nem is beszélve arról h milyen csinos vagy.. :) Lenne kedved valamikor meginni velem egy italt?"

2013. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fitnesben is könnyű beszédbe elegyedni. Milyen gyakran jársz ide, stb.

Buszon a legjobb, pláne, ha távolsági. Engem szólított már le vonaton srác, tetszett is, de akkor pont volt valakim. Ha nem lett volna, simán összejöttem volna vele.

Ha tetszel neki, akkor csak az első mondat nehéz, ha meg nem reagál jól a közeledésedre, hagyd a francba.

2013. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!