Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban a hölgyektől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban a hölgyektől kérdezem. Ismerkednétek-e komoly kapcsolat céljából egy ilyen kaliberű férfival?

Figyelt kérdés
intelligens, közgazdász diplomával rendelkező, kedves, humoros, jóképűnek mondott, anyagi szempontból rendezett, ám súlyos hosszú betegségből felépülgető, jelenleg fizikailag gyenge és néma 29 éves sráccal?

2013. jan. 22. 07:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Miért szolgáltatod magad ki a pénzéhes bármi áron férjhez menni akaró nők garmadájának, ha tényleg komoly kapcsolatra vágysz?
2013. jan. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
az egyetlen kizáró ok nálam az lenne, hogy közgazdász. tőlem nagyon távol állnak ezek a dolgok.
2013. jan. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Pénzem mindig volt (7 éves korom óta) viszont pénzéhes nővel még érdekes nem találkoztam. Mindig az eszemmel s a kisugárzásommal hódítottam. Rohamozzanak csak nyugodtan! Nagyobb választékból könnyebb választani. A pénz biztonságérzetet ad és a nők ezt szeretik. Félre ne értsetek! Én nem nőt szeretnék venni és eltartani sem. Amúgy meg részben kiváncsiságból kérdezem. Milyen érdekes, hogy neked is a mocskos pénz tűnt fel legelőször.
2013. jan. 22. 08:07
 4/33 anonim ***** válasza:
A nemasag atmeneti?
2013. jan. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

"Pénzem mindig volt (7 éves korom óta) viszont pénzéhes nővel még érdekes nem találkoztam."


Aki ilyent leír "férfi"létére, annak a kérdése kamu-a mai világba végképp.

2013. jan. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Remélem hogy átmeneti. Én inkább szerencsének titulálom. Jól kiszűröm a pénzimádó fajtát!
2013. jan. 22. 09:43
 7/33 anonim ***** válasza:
Hát én nem hiszem hogy tudnék mit kezdeni egy néma fiúval, szóval szerintem nálam kizáró ok. De aztán ki tudja, igazából sosem ismertem némákat.
2013. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Szia! ezt kifejtenéd? -> súlyos hosszú betegségből felépülgető, jelenleg fizikailag gyenge és néma

Bocsi, nem muszáj válaszolnod, de engem érdekelne :)

2013. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Örömmel válaszolok. A némaság nálam nem úgy értendő, hogy nem jön ki hang a számból, csak éppenséggel nem érted amit mondok. Ez a ritka genetikai betegség elsősorban a beszédközpontomra hatott. Érdekes, hogy utána más nyelven még ment egy darabig a beszéd (nem hiába nehéz a magyar nyelv), aztán leállt. Mostanában kezd visszatérni. Okostelefonnal oldottam meg a kommunikációt. A kór a nyelészavart idézett elő, így 30 kgval kevesebb vagyok, innen a fizikai gyengeség. 103 kg 186 cm erős férfi voltam. Hosszú ideje már, az első tünetek 2010 nyarán kezdődtek és 2011 januárjában diagnosztizálták. Azelőtt más ember voltam. Félénk, önbizalomhiányú. A betegség óta tisztában vagyok a képességeimmel, éppen ezért sokaknak (akik nem ismernek) nagyképűnek tűnhetek. Higgyék el hölgyeim embertpróbáló betegség. Remélem kielégítő választ adtam.
2013. jan. 22. 11:54
 10/33 anonim ***** válasza:
Jelenleg dolgozol vagy máshogy rendezett az anyagi helyzeted?
2013. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!