Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok olyan szexrandis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan szexrandis oldalt, ahol nem kell regisztrálni, vagy legalább is előfizetni?

Figyelt kérdés
és esetleg kipróbált, megbízható
2009. szept. 3. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
az ilyen oldalak nem véletlenül fizetősek... megbízható meg pláne csak a fizetős lesz. ha akarod akkor szánd rá azt a párszáz forintot.
2009. szept. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

24 éves pasi vagyok.


Én voltam már ilyen oldalon, de nem érte meg. Rájöttem, hogy neten ismerkedni csak azért érdekes, mert az első találkozáskor olyan furcsa érzés, de kicsit jó is, hogy akkor fogtok először találkozni...


Sokkal jobb az életben ismerkedni. Egyébként szerintem is inkább megéri odaadni a pár száz forintot.


egyébként itt egy dijmentes: szexmost.hu

2009. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!