Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes társkeresőre regisztrá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes társkeresőre regisztrálni? Nem ciki?

Figyelt kérdés
Élőben nem megy az ismerkedés, gondoltam megpróbálom neten.Mik a tapasztalataitok?
2010. aug. 28. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sok a kamu de lehet hogy szerencséd lesz és találsz magadnak valakit aki talán hosszabb ideig megmarad :)
2010. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én semmi pénzért nem regisztrálnék.
2010. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

én ott találtam meg mostani barátom akivel már hosszabb ideje eggyütt vagyunk,de elötte sok csalódás is ért,de nekem megérte:)

csak óvatosnak kell lenni találkozásnál!!

2010. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

meglehet próbálni

tudod próba szerencse!

2010. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen regisztráltam chat-re, elkezdtünk msnezni, kamozni majd taliztunk, de élőben nem volt olyan helyes és közös témánk se volt nagyon szal többet nem találkoztunk. Utána abbahagytam ezt az egész társkeresős dolgot.Eddig 3 pasimat is bnőm révén ismertem meg a 4. myvipen vette fel velem a kapcsot,de vele is azelőtt 1-2 évvel a barátnőm hozta el 1 buliba, szal látásból ismertük egymást.


Barátnőm bulineten ismerte meg 2 pasiját is, az se volt kamu v ilyesmi,de nem jött össze a kapcs, 1-2 hónaposak voltak, ő végül az én pasim haverjával jött össze. Szal sztem ez a barátok révén összeismerkedünk a barátunkal dolog jól sülhet ki.

2010. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szerintem neten nem érdemes. Nem is azért, mert veszélyes, hanem mert hajlamosak vagyunk kipótolni dolgokat amiket csak élőbe látnánk. Ezért még ha valaki pár képen jól is néz ki élőbe nembiztos, hogy ugyanolyan jó hatást kelt. (De ha nem félsz pár esetleges csalódástól miért ne próbálhatnád meg.)
2010. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sajnos rákényszerültem, élőben a pasik egyszerűen nem jönnek oda hozzám, csak néznek... Itt viszont már bátrabbak :)
2010. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

17:29

Túl szép vagy, hogy nem mennek oda hozzád?:)

2010. aug. 28. 17:31
 9/13 anonim ***** válasza:

Neeem hinném xDD

Ezt tőlük kéne megkérdezni...

Amúgy nemciki regisztrálni, eddig én is úgy gondoltam, de aztán azt mondtam kit érdekel ki mit hisz.Meg normális embereket is lehet ott találni(pl myviprandi).Csak az a baj hogy egy kép alapján meg pár mondat kevés...

2010. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező csaj vagy? korod? :P



gondolod dobj egy privit:P

2010. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!