Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan férfi, aki internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki internetes társkeresőn akadt nőre?

Figyelt kérdés
Arra számtalan példát olvashattunk már, amikor a nő talál férfire társkeresőkön, de a fordítottja előfordult már vajon? Mert, ha nem, akkor az összes társkeresős regisztrációmmal leszámolok még ma. 25/F
2013. febr. 3. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
amikor egy nő férfire talál egy adott társkeresőn, automatikusan egy férfi is talál egy nőt ugyanazon a társkeresőn
2013. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2013. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a nő ott akadt rá,akkor forditva is igaz ,nem?Hiszen mind a ketten ott voltak akkor! 25 évesen elég gáz,hogy ott keresel,már bocs!
2013. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen,én fiatalabb korosztályba keresgetek,s találtam is már párszor.
2013. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-ből egy normális válsz, elég kiábrándító arány! 1-es nagyon vicces kedvében van vagy nem esett le neki, hogy úgy értettem ki kezdeményezte a kapcsolatot. 3-as neked pedig semmi közöd hozzá hol ismerkedem!
2013. febr. 3. 23:30
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 csak nagyon vicces kedvemben vagyok
2013. febr. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.Igen,nincs közöm,de ilyen kérdés után,nem is csodálkozom az okán,hogy miért ott! :D
2013. febr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen! A Párom irt rám társkeresőn. Ő volt az egyetlen akinek válaszoltam. Azóta nagyon jól elvagyunk együtt. (26F/22N)
2013. febr. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Mind a 4 feleségemet ott ismertem meg



Ahlam 35/F

2013. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az elmúlt pár évben a csajokéspasikról 3 milfet megdugtam, de ha ügyesebb lettem volna, összejön több is.
2013. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!