Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van egyre több elkesered...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több elkeseredett pasi, akik a nőket okolják a kudarcok miatt?

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy sok olyat olvasni mostanában,hogy "elegem van a nőkből!","szemetek a nők!"?


Tehát szerintetek ebben az esetben nem az ismerkedési stílussal,illetve a hozzáállással vannak gondok?


Például itt is: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



2013. febr. 4. 12:15
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
60%
Azért mert a nőket egyszerübb okolni a töketlenségükért, mint saját magukba nézni és változtatni a mentalitásukon.
2013. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy általában a másikat könnyebb okolni ahelyett, hogy magunkba néznénk. Mindegy, hogy neki vagy nekem mi van a lába között, ez tipikus emberi viselkedés. :S :D
2013. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

ma 12:16


Ezt értem,de minden órában jelennek meg ilyen kérdések(sokszor egy személytől),most nem tudom eldönteni hogy azért,mert unatkozik az illető,vagy mert sajnáltatja magát,és így akar ismerkedni.....

2013. febr. 4. 12:19
 4/39 anonim ***** válasza:
Mert egy idegbeteg szar világot élűnk.
2013. febr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
szerintem unatkozik is, és nincs kivel megbeszélnie a bánatát. Itt meg csak tud kommunikálni emberekkel..
2013. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 ASOT ***** válasza:

Féltékenység csalódottság miatt alakul ez ki.

ÉS nem csak a férfiaknál hanem fordítva is.


Elhiszem h nem könnyű kijönni a gödörből, de igen valamilyen szinten az embernek magába kell néznie, először a saját kis életét kell jóvá tennie hogy jól érezze magát az életében egy barátnő vagy pasi nélkül is.


Ahhoz viszont nem megoldás az h az ember csak otthon ül befordulva, és szídja az egész világot.

2013. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
72%

Te is a klasszikus tévedésben vagy. Összekevered az okot az okozattal.

A stílusuk és a hozzáállásuk teljesen normálisnak indult, aztán a sorozatos kudarcok miatt lettek ilyenek, amit látsz. Ez a következmény, nem az ok.

Tehát nem azért nincs nőjük, mert ilyenek, hanem azért ilyenek, mert annyi csalódás érte őket.

Biztos nehéz elhinni, de minden srác ugyanolyan lelkesedéssel áll neki csajozni, elhiszi, hogy neki is sikerülhet. Aztán szépen lassan elszállnak az illúziói.

Érted már? Senki sem születik Savanyú Jóskának.

2013. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

ma 12:19

Lényegében egy bizonyos szintü is-is ről besézlhetünk. Azo kaz emberek akik ie felteszi kaz olyan kérdéseiket, amivel ténylegesen nem egy választ várnak hanem csak véleményt az ö nézetükről, tulajdonképpen egy egy provokáció az összes, hogy egy vagy több lány ráirjon, hogy "jaj nincs igazad én nem olyan vagyok..." és akkor máris adhatja a meglepődöttet, meg örvendezőt, hogy "jaj de jo hogy te nem iylen vagy.." Persze vannak kivételek, meg most is biztos irni fogják ,hogy ez nem igy van, de zömével ez a papirforma érvényesül itt minden ilyen tipusu kérdésnél. Tudatosan, vagy tudatalatt de mindegyik ilyen kérdés feltevője azt akarja, hogy foglalkozzanak vele. :)

2013. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

ma 12:23


Nálad a pont :)

ugyanez a véleményem

2013. febr. 4. 12:25
 10/39 anonim ***** válasza:
33%
Mert aki csúnya, azt minden nő visszautasítja. Elég idegesítő, h olyasmi miatt nem lehetek boldog, amiről nem is tehetek.
2013. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!