Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön egy ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Helló. Csak azért teszem fel ezt a kérdést,mert már nem tudom, hogy lehet az, hogy nem tetszem a lányoknak...

188 cm magas vagyok, eléggé vékony, szeretek sportolni, nem szoktam bulizni, eléggé visszahúzódó tipus vagyok..Ami nem tetszik rajtam, az a nagy orrom és a sűrű hajam.

Nektek lányok bejönne egy ilyen pasi? Képet sajna most nem birok küldeni. 16/f



2013. febr. 4. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

188 magas, nagy orr, sűrű haj. 16 éves.

Ez már nekem túl nagy információhalmaz egyszerre.

2013. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
kép nélkül sajnos nem tudom megmondani
2013. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, 16 évesen talán még nem kellene agyon stresszelned magad egy ilyen kérdésen, mintha egy életre el lenne ásva a szerelem számodra.


A másik, hogy ebből a leírásból igazából semmit nem tudunk meg, tömegével rohangálnak az utcán a 190 cm-es, vékony fiúk. A visszahúzódó sem mindegy, hogy nem jársz bulizni (15-16 évesen nem is kell), vagy ülsz egész nap némán.

2013. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát a sűrű haj az nem egy nagy hátrány. Nekem is van bőven haj a fejemen, de én azt mondom inkább sűrű legyen, mint kopaszodó, mert azt a lányok többsége nem szereti. Fodrásznál azért ritkíttass rajta, ha túl sűrű aztán kész.:) Magasságod szintén nem hátrány, a nagy orrod már lehet az. De szerintem nem a nagy orrod miatt nincs nőd.:)
2013. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rakj föl egy képet! ;)
2013. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Zsidó
2013. márc. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak utánad :) inkább bújj el a 28%-oddal...
2013. márc. 17. 01:23
 8/11 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nincs veled baj.. Max az önbizalomhiány... Férfiaknál a nagy orr szexepil is lehet, fogd fel annak és kész, fogadd el magad és legyél magabiztosabb.
2013. márc. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi, igazad van, megfogadom a tanácsod :)
2013. márc. 17. 20:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem örülhetsz,hogy magas vagy.Az meg hülyeség,hogy a dús hajad zavar,a legtöbb férfit általában a kopaszodás szokta zavarni.Ebből amit leírtál látszik,hogy te nagyon önbizalom hiányos vagy,ezért nincs sikered a lányoknál.Senkinek sem kell egy olyan férfi aki a nagy orra miatt rinyál.Ne haragudj,de ez teljesen nevetséges.

Próbálj meg egy kicsit határozottabb lenni és ne legyél olyan kritikus magaddal.Akkor fognak az emberek szeretni/elfogadni ha te is szereted/elfogadod magad,ez így van.

Vigasztalásképpen még annyit,hogy-bár ez nem igaz-sokan azt hiszik,hogy az orr mérete a férfiaknál egyenesen arányos a pénisz méretével.

2013. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!