Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy nem is egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem is egy lánynak bejöttem már külsőre, helyesnek is tartottak, mégsem tudtam eddig egyikkel sem összejönni és a pettingen kívül mást összehozni? Mit hibázok el folyton vagy túlságosan unalmas lennék?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Most akkor nem is jártatok, de pettingeltetek?? o.O
2013. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 ASOT ***** válasza:
Magyarország is szép, de belül olyan mint a penészes alma.
2013. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert annyira azért nem jöttél be nekik.
2013. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Lehet a belsőd nem jött be nekik, én is voltam így, hogy tetszett egy fiú, de olyan stílusa volt, hogy jobb volt nélküle.
2013. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Asot bácsi, és a 4-es jól mondja :)
2013. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem én ronda fiúnak tarto magamat, csodálkoztam is, hgoy ők meg helyesnek.
2013. febr. 5. 21:06
 7/15 anonim ***** válasza:
A belső egyáltalán nem számít a lányoknak, úgyhogy biztos nem amiatt utasítottak vissza. Valszeg csak kamuzták, h helyes vagy.
2013. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

# 7/7

Jó, de ha így volt akkor miért smároltak velem, meg miért szopta le a farkam az egyik?

2013. febr. 5. 21:19
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert azért gusztusuk van hozzád, de annyira jól nem nézel ki, h mások előtt felvállaljanak a pasijukként.
2013. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ki lehet olyan hülye hogy azt hiszi a lányoknak a belső nem számít? Sokkal több rendes pasit kereső normális lány van mint kedves, a lányokat tisztelő és csajt kereső pasi. Valószínűleg akikkel pettingeltél nem tartoztak a normális lányok közé. Vagy ha mégis, akkor valószínűleg azt hitték csak testi kapcsolatot akarsz tőlük de nem akartak tőled többet.:D Akik meg egyáltalán semmit nem akartak tőled azoknak meg valami nem tetszett rajtad, vagy benned. Én meg sem tudnám számolni hány pasival ismerkedtem meg, mielőtt megismertem a mostani barátomat. Megkérdezhetem hány éves vagy?

16/L

2013. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!