Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem unalmas egy kicsit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem unalmas egy kicsit, amikor a férfi megérzi, hogy a nő akarja felszedni őt?

Figyelt kérdés

A kérdés elég furcsa, olyan emberektől várok választ, akik többnyire megértik, valahol őket is foglalkoztathatja. Talán önismereti kategória is lehetne, mert lehet nem az általános "flörtölési módokról" van szó. Kíváncsivá tesz más nézőpontjából ugyan így fest-e, én arra világosodtam rá, hogy hiába görcsölöm magam más valakin(mert amúgy is félénk vagyok, de néha csak az elején) amúgy csak olyan "képzeletből" fakadó kérdés, de úgy érzem, szebbé tesz egy embert(nézőpont kérdése), ha valaki nem akar mindennel felvágni az elején, sőt akár semmivel.

Kérdés, hogy neked érdekesebb valaki, ha(feltéve, hogy az elején megfog benne valami) elég passzívnak tűnik, de mégis megismered, és később rájössz, hogy az ellenkezője? Talán elég szűrt-látásmódom van, de ezt belátva úgy látom, hogy fárasztóak azok akik annyira, direkt, tudatosan felakarják felakarják vonni magukra a figyelmet.


2013. febr. 6. 01:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb nő "direkte" ilyet legfeljebb hülyülésből tesz. Ami azért veszélyes is lehet, mert a nő úgy van vele, jelentéktelen kis vicces játék, csipkelődés, unalom űzés, "tökmindegy", a srác meg talán komolyan veszi.
2013. febr. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Szarok rá egy nagyot, mivel már megfűztem vagy 100 nőt meg elértem ezt-azt, eljutottam oda, h. most már megengedhetem magamnak, h bármelyik nő a kutyám legyen, a szaros kis trükkjeivel csak még inkább leégetik magukat a szememben.
2013. febr. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2. A válaszod nem erre utal. Nekem tényleg szinte a "kutyám" bármelyik hímnemű egyed, mégsem fejezném ki magam úgy soha, ahogy te. Ezt se írtam volna le ide soha, mert még mindjárt én érzem magam szarul tőle.
2013. febr. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Na akkor én kapásból kiestem a körből, mert kb pont ezzel szedem fel a nőket, h direkt figyelmen kívül hagyom őket.

Persze rögtön zavarja mindegyiket, h ez a férfi miért nem bámul meg figyel rám, miért nincs hasraesve tőlem?

Persze vannak más fontos tényezők is, de most ez a lényeg.

Aztán már bele is esett a csapdába...

Hidd el te is betérdelnél elém aztán tennéd a dolgod.

2013. febr. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az mi? Engem nem izgat a sz.pás, csak engem szoktak kinyalni. :) Az sem izgat, ha valakinek nem kellek. Van elég, akinek igen. Sosem futottam még senki után, az már nekem nem kellene, megette a fene. Semmit sem ér, amit behódolással kell megszerezni. Azok izgatnak fel szexuálisan, akik nekem hódolnak be.

De emberileg még őket is becsülöm. :)

2013. febr. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Különben tudom, hogy kihívás-komplexusban szenvedőknél működik a dolog. Elég gáz, ha ilyesmire építi az önértékelését valaki. Gyakorlatilag a saját csapdájába esik bele. De felőlem? Meg is érdemli az olyan, úgyhogy kellemes csajozást. :)
2013. febr. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Jaj hát szinte gondoltam, h neked pont az ilyen nem jön be.

Hiába játszod a fejed, csak egy szutyok vagy a többi közül...

2013. febr. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ennek ellenére hidd el, veled a világért se cserélnék. Tudod te, milyen piszok felemelő érzés, amikor egy kis túlkompenzáló véleményét így semmibe vehetem? :)
2013. febr. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azt se értem, ebben mi a volt a fejjátszás? De tudod. Mondok valamit ember. Van egy előnyöm veled szemben. Míg te attól érzed valakinek magad, ha "elhiszed", bárkit megkaphatsz, nekem (nő létemre) pont ennyi lenne az önbecsülésem akkor is, ha nem hogy a lábam nyaldosnák, de még alám se feküdnének. Az ilyesmi egyrészt túl bizonytalan, másrészt mulandó, harmadrészt másoktól függő. Ha majd te is magasról teszel rá, hányan sz*pnak le, miért és hogyan, akkor kb. megnyugodhatsz, hogy nem pörög tovább a mókuskerék a fejecskédben.

Csupa jó szándékkal írom, hidd el! :)

2013. febr. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem, sok olyan srác van, akinek szüksége van arra, hogy a nő kezdeményezzen, vagy legalábbis több érdeklődést tanúsítson iránta, mert egymaga gyámoltalan hozzá.
2013. febr. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!