Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is megfigyelte már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megfigyelte már, hogy a lányok felszínesssége aszerint változik, hogy ők milyenek jellemre?

Figyelt kérdés

Például egy beképzelt, elkényeztetett, egoista, nagyképű, nagyszájú csaj csak is jóképű, magas pasival jönne össze és mondjuk engem ő tuti rondának tartana.

Ellenben egy önbizalomhiányos, félénk csúnya lány szemében én lennék a legjobb pasi(tapasztaltam már nem is egyszer, pedig egyáltalán nem vagyok se magas, se egy adonisz, de még jóképűnek sem tartom magamat)

Olyan is volt, hogy egy szép lány, aki értelmes és normális volt tartott helyesnek, de ez nagyon ritka, mert azért a szép lányok is tudják, hogy kaphatnak jó pasit.


Szóval a ronda fiúknak a legjobb, ha önbizalomhiányos, visszahúzódó, értelmes, de szép lányokra vadásznak, mivel így lehet a legnagyobb esélyük egyszerre vonzó és rendes barátnőre szert tenniük.


2013. febr. 6. 10:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

. . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`\.

2013. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Első kommentelőnél a pont...

Ember ezt mindenki tudja és látja... jellemgyenge lányok alapbol nem a belsöt nézik... ezzel nem irtál ujdonságot.

2013. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz utána, hogy mit jelent a felszínesség, mert nagyon nem azt, amire te gondolsz...
2013. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

"Például egy beképzelt, elkényeztetett, egoista, nagyképű, nagyszájú csaj csak is jóképű, magas pasival jönne össze és mondjuk engem ő tuti rondának tartana.

Ellenben egy önbizalomhiányos, félénk csúnya lány szemében én lennék a legjobb pasi(tapasztaltam már nem is egyszer, pedig egyáltalán nem vagyok se magas, se egy adonisz, de még jóképűnek sem tartom magamat)

Olyan is volt, hogy egy szép lány, aki értelmes és normális volt tartott helyesnek, de ez nagyon ritka, mert azért a szép lányok is tudják, hogy kaphatnak jó pasit."


Mikor fogjátok már fel,hogy a külső és az ízlés közt,az az összefüggés,amit felfedeztetek,rohadtul nem létezik.Minden embernek más a szép.

2013. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
9%
Nem teljesen így van. Minden lány felszínes, csak az önbizalomhiányos lányok beérik az átlagos külsejű srácokkal is, mert úgy gondolják, nem kaphatnak jobbat. Persze ha utána bejelentkezik náluk egy jó pasi, nem sokáig gondolkoznak.
2013. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
17%
#4 Nem igaz. A nők 80%-ának a magas, jóképű (ez kb. 20 év alatt a buzıs, afelett a férfias arcot jelenti), sötét hajú, kék szemű, izmos, de nem túl kigyúrt, jobbára szőrtelen férfiak jönnek be. A maradék 20% ízlése is legfeljebb 1-2 dologban különbözik ettől, és szintén 1-2 dologban hajlandók engedni. Ha mindenben ennek az ellentéte vagy, akkor viszont esélyed sincs.
2013. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nem igaz. A nők 80%-ának"


#6: te tudtad, hogy a statisztikák 92%-a hasraütésszerű?

2013. febr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nyilván nem pontos adat, csak becslés.
2013. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ez persze hogy így van, de én még az önbizalomhiányos, visszahúzódó lányoknak sem kellettem még sose :P
2013. febr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Pocak10 ***** válasza:

Szia :)


Ezt a jelenséget már én is tapasztaltam a hölgyeknél és teljesen igazad van nagyrészt! Ezzel most nem szeretném megbántani a hölgyeket és általánosítani sem szeretnék, mert vannak még szerethető jó lelkű szép nők, de az a baj, hogy tényleg nagyon kevés az ilyen! Habár minden úgymond pláza .... azt mondja magáról, hogy őt csak a belső érdekli és nem a külsőségek sajnálatos módon ez a pénztárcára utal a legtöbbször és nem pedig az illető érzelmeire,lelkére...stb. Ugyanakkor tényleg nem csak olyan nők léteznek a földön akiket csak a külsőségek és a pénz érdekel. Viszont elég nagy tévhit, hogy csak a szép lányok ilyenek! A mai világban már a bűn ronda nők is ilyenek! Ha elfogatsz tőlem egy úgymond ,,bölcsességet" Szép nő csak az lehet aki azért szeret aki vagy. Akit csak a pénz és a külső érdekel az nem szép! Lehet, hogy úgy tűnik a sok sminktől meg a szilikon mellektől, hogy szép, de mindig azt kell nézni, hogy milyen belül.

2013. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!