Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megfigyelte már, hogyha túlságosan jó egy kapcsolat, a srác nagyon rendes a barátnőjével, akkor a lány gyakran megcsalja?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 01:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem azért mert rendes, inkább azért mert papucs. Így elveszti a nő tiszteletét.
2012. dec. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Egy újabb olyan általánosítós kérdés,amivel csak a nőket járatod le.Gratulálok!
2012. dec. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Én nem figyeltem meg, az én környezetemben értelmes, érzelmileg stabil embrek vannak, nemtől függetlenül.
2012. dec. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én még azokat a pasikat sem csaltam meg akik nem voltak rendesek hozzám. Amúgy ez ugyanúgy előfordul mindkét nemnél.
2012. dec. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%

Miért van olyan érzésem, hogy kidobott a csajod...


Amúgy nem, én nem figyeltem meg ilyet.

2012. dec. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Srácok, srácok szerintem én vágom mire gondol, van ilyen. Fiatalok első hosszabb kapcsolataiban gyakran előfordul, hogy a srác papucs lesz, a csaj szemében értékét veszti, de a csaj sem elég érett még, hogy a dolgot rendesen kezelje, ezért inkább félrek*r. Fel kell nőni. ;)
2012. dec. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyeltem meg... sőt inkább az ellenkezőjét. Egy rendes srácot kevésbé csalnak meg, mert egy rendes srác mellett csak egy idióta nőnek lenne szüksége másra. Csak egy szívtelen ribanc lenne képes megcsalni.
2012. dec. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Heteske, ma nem értünk egyet ;)
2012. dec. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%
Fehér válasza lesz a befutó szerintem. Ha a férfi átmegy papucsba és ezzel elveszti a dominanciáját a kapcsolatban, akkor a nőnek olyan érzése támadhat, hogy egy másik csajjal él együtt és automatikusan menekül a kapcsolatból, vagy a gerinctelen fajta félrekefél.
2012. dec. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igazad van. Csak áruld el, hogy milyen az a túlságosan jó kapcsolat?
2012. dec. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!