Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi után ha azt mondja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi után ha azt mondja a fiú hogy "Remélem találkozunk még" és nem keres, akkor az miért van?

Figyelt kérdés
Annyit mondott hogy "remélem találkozunk még" és én mondtam neki, hogy "én is remélem" de azóta nem beszéltünk, akkor ez most mi? 2 hét telt el.
2013. febr. 6. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem nem akart megsérteni, és inkább így búcsúzott el, mintsem szembe mondja. Sztem felesleges keresned.
2013. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tetszettél neki eléggé... és nem akart megbántani. Ennyi.
2013. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 hét????


ha majd ugyanezt kiírod, de az lesz az utolsó mondat, hogy 20 év telt el, na, akkor majd adunk tanácsot.

2013. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hívd föl vagy valamii....

Küldjön életjelet magáról:DDD ........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!