Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi az első randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi az első randi végén azt mondja: "jól éreztem magam, remélem hogy találkozunk még, holnap hívlak". és a randit követő harmadik napon sem jelentkezik, akkor többé már nem is fog?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ajjjajjjj ez elég gyanúska nekem:Sde kívánom hogy ne legyen igazam...báááár lehet jobb ha szabadulsz tőle mert lehet egy link alak...:D
2009. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen ez tipikus szöveg, nem szép de ez van, ne keresd, nem érdemli meg!
2009. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Időközben meggondolta magát, valamiért mégse vagy az esete.. van ez így.
2009. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát, hogy link azt nem gondolnám...a tali előtt egy hónapig csak telefonon beszéltünk és emailben leveleztünk.(képcsere is volt) Mindig ő hívott én őt sosem.Ezért nem értem. Megismertük egymást annyira, hogy elvárhatnám, hogy elmondja , ha nem jöttem be neki. De keresni nem szeretném, az olyan ciki :)
2009. okt. 20. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha kellenél neki, nem csak remélné,hogy találkoztok még..
2009. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudod, a Jóbarátokba is volt egy rész, amikor Chandler Rachel főnökét akarta lerázni, de nem tudod nemet mondani, így mindig azt mondta, hogy nagyszerűen éreztem magam, holnap hívlak. De esze ágában sincs hívni a nőt. Szerintem veled is így van.
2009. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Így most már jobb! :) de tényleg! :)
2009. okt. 20. 19:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet, hogy annyira mégse jöttél be neki így élőben. velem is volt úgy, hogy tali előtt hetekig leveleztünk meg msn-eztünk egy sráccal, kép alapján Nr.1 volt, de élőben csalódást okozott...kiábrándító. nem azt mondom ezzel, hogy biztos csúnya vagy, hanem másképp mutathatsz fotón mint élőben, és neki az jött be, amit a fotón látott. mondjuk én voltam annyira korrekt, hogy a legközelebbi msn beszélgetésnél megmondtam a srácnak, hogy sorry, de mégsem az esetem. akármi lehet: lehet, hogy nem tetszett neki az illatod, (nem azért mert nem tisztálkodsz, hanem az egyedi illatod, ami alapján beindul a vonzalom) kisugárzásod, bármi.. mondjuk annyi gerinc lehetne benne, hogy megmondja.. de hát ilyenek a ffiak, nem szeretnek lelkizni. te ne keresd.
2009. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nézel how i met your mothert (így jártam anyátokkal) akkor abba Barneynak van egy 3 napos szabálya miszerint a lányt első randi után 3 napig nem szabad felhívni http://www.youtube.com/watch?v=flPiX5D4oKk angolul van. nemsok angol tudás kell hozzá.
2009. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kolosszus22 ***** válasza:
20:01-nek, milyen szerencse, hogy én élőben sokkal jobban nézek ki mint a képeken. Mellesleg nehezen tudom elképzelni, hogy akkora lett volna a különbség, lehet bedőltél a fotoshopnak!
2009. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!