Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit ajánlotok első randi helynek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok első randi helynek?

Figyelt kérdés

Van egy làny akivel hètvègère megbeszèltünk egy randit.Nem nagyon ismerem mivel utànunk edzenek ès csak làtàsbòl talàlkoztunk tegnapig.Ti mit ajànlotok ?

Valami olyan helyet ahol jòl lehet beszèlgetni, ismerkedni.Lehet több program is nem feltètlenül egy dolog.Csak ne legyen nagyon dràga.


2013. febr. 6. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen ingyenes és jót lehet beszélgetni.Séta
2013. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy hívd el kajálni.Ja és kísérd haza
2013. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A.Romanov ***** válasza:
Én mindig a kávézót/teázót javaslom :)
2013. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen hidegben én is egy kávézóra voksolok.
2013. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a legnagyobb hidegben körbesétáltattam vele a várost, második találkán meg eláztattam őt is meg magamat is az esőben. Nem bánta azt sem ha megfagy meg csurom víz. Mivel rám bízta a döntést, hát sétáltunk. Valóban teljesen ingyenes és egészen biztosan egymásra figyelünk. :D De ha fáztok, akkor is egy csendes helyet keressetek. Mi pl beültünk a művházba ami szintén teljesen ingyenes és csak 1-2 ember volt ott. Mikor pedig megéheztünk első alkalomkor pizzáztunk, másodiknál sparba mentünk. Nekem nagyon tetszett, semmi extra nem volt és mégis. :D


Ha jól érzitek magatokat egymás társaságában akkor oly mindegy hol vagytok, mindenhol jó. :)

2013. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék, ha egyszer játszótérre vinnének el. Komolyan, álomrandi lenne! :D Csomót lehet nevetni, nosztalgiázni, röhögni a kisgyerekeken ahogy fejreesnek. Csak azt hiszem én már nem hintázhatnék, asszem vannak vmi jogszabályok h hány év meg hány kiló... :D
2013. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem nagyon ismered, akkor én a sétát ajánlom. A séta szabadabb, mintha be kellene ülni valahova. De egyébként teljesen mindegy, hogy hova mentek, mert ha szeretitek egymás társaságát (ez majd kiderül), akkor kb bárhol jól fogjátok érezni magatokat együtt :)


Én most találkoztam egy lánnyal a héten, mi is sétáltunk és nagyon jól sikerült a randi, sőt annyira jól, hogy lesz folytatása is :)


Sok sikert!

2013. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!