Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 12éves vagyok van egy lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12éves vagyok van egy lány az osztályban aki tetszik nekem hogyan mondjam meg neki és aztán hogy folytassam?

Figyelt kérdés
az is probléma hogy a lányok folyton csoportba járnak

2013. febr. 6. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A száddal.
2013. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívd félre, hogy kettesben legyetek, majd írd meg mi történt
2013. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a falka effektus sokszor bezavar. Azt tanácsolnám, hogy inkább hagyd, mert házi nyúlra nem lövünk.
2013. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress egy pillanatot mikor egyedül van, csak van ilyen. :)
2013. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

12 évesen inkább még menj és szórakozz a haverokkal meg nézzél meséket.Rá érsz ezzel foglalkozni majd 2-3 év múlva.

De ha tényleg tetszik a csaj akkor ne tökölj.Gondolom mind a ketten fönt vagytok a facebookon.Írj rá ott.Kezd el ott azt sugalmazni,hogy tetszik neked stb... Hétvégén hívd el pl plázába vagy egy parkba beszélgetni.Vagy hívd át és nézzetek meg nálad egy filmet.De azt is csinálhatod,hogy suliban folyton keresed a társaságát.Mindig próbálj valahogy a közelében lenni és akkor tuti levágja,h megakadt rajta a szemed.

2013. febr. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!