Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! A lányosabb vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A lányosabb vagy a fiúsabb lányok jönnek be inkább?

Figyelt kérdés

azok akik egybe ruhákat, mini ruhákat, lányos cuccokat hordanak

vagy

azok akik deszkás cuccokat, fullcapet és fiúsabb dolgokat hordanak ?



2013. febr. 2. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A nő attól nő, hogy nő. Remélem, érted.
2013. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell mini ruha meg egyberuha h nőies legyen. de egy nő az legyen nő.
2013. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez qrva nagy gáz, már bocs. Folyton azt tüntetik fel lányosnak, aki a GICCS. Fúj. Én nem vagyok közel se deszkás, de giccses se. Nincs mini ruci, rózsaszín csili-vili, műköröm, nem vagyok karácsonyfa. :P Se csacsogó, tűsarokban tipegő...gr... akkor én semleges nemű lennék? Térjetek már észhez! :D


Szabad időmben sportos vagyok, vagy kényelmes farmer, dzseki, munkahelyen csinos, elegáns, nőies, főleg, hogy vezetőként így a legjobb. De komoly módon! :) Nyáron meg felveszek néha hosszabb, szellős NEM TARKA ruhákat.

2013. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3: ezt én is így gondolom teljes mértékig, nem csak ez a két véglet van természetesen. hetente én is 6 órát edzek, de attól még lányos ruhákat hordok, nőiességen meg a ruhákon nem a plázacicákat értettem. tehát nem csak a műköröm és a télen-nyáron miniruha hordásra gondoltam.
2013. febr. 2. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rendben. Én is sportolok, szeretem is a sportos, kényelmes ruhákat. A "komolytalan", kislányos ruháktól meg a falra mászok. Legyen Nőies, csinos, mondjuk egy hosszú fekete estélyit simán felvennék. :P
2013. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is. :) mentek a zöld kezek.
2013. febr. 2. 21:05
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom.Az jön be,amelyikre feláll.:D
2013. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

csajos, de pl ha szeret büfögni az pirospont :D

f19

2013. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
fullcp nem annyira, de a deszkás cuccok meg a fiúsabb ruhák tetszenek, meg az aranyos lányos ruhák is:D nekem az öltözködés nem számít egyáltalán
2013. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!