Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha a lány hívja el a fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a lány hívja el a fiút?

Figyelt kérdés
Állandóan bámul, meg egy csomó jelet küldött már felém, mégse hív el sehova, meg ritkán is beszélgetünk. Gáz lenne, ha én hívnám el találkozni?
2013. febr. 6. 21:45
 1/8 panini ***** válasza:
Nem para.
2013. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudom manapság már más szelek járnak, de én nem hívnék el pasit. Inkább küldj neki jeleket te is. Azért én nem vagyok annak ahíve hogy nő létemre elhívjak pasit randizni. Legalábbis első randira semmiképpen sem.
2013. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mivel ma már emancipáció van, ezért nem gáz.
2013. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2013. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz. De miért nem beszélgetsz vele. Oda menni hozzá sem bűn.
2013. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, de nem azért mert egyenjogúság van, mer az etikett szabályok nem befolyásolják az emberi személyiségi jogokat, tehát az hogy valaki a törvénykönyvben egyenlő, az nem jelenti azt hogy az etikett szabályokat ki kell dobni a kukába. Egyszerűen arról van szó, hogy már nem számít ki hív meg kit, vagy ki fizeti a randin az ebédet vagy vacsorát. a nő is vehet ajándékot a férfinak, mert változnak az idők és az illemszabályok.
2013. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akárhogy változik, vagy nem változik az élet, e téren, ha egy érett férfit kérdezel meg, azt fogja mondani, hogy soha ne egy nő kezdeményezzen. De az írásodból következtetve kb 16 évesek lehettek, ahol meg szerintem teljesen mindegy.
2013. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem gáz! :)
2013. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!