Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány hívja el a fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány hívja el a fiút randizni, akkor a lánynak kell fizetni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Én pl. ha egy srác elhív randizni, felesben szeretek fizetni. Szóval nem törvényszerű, hogy az fizet, aki elhívja a másikat.
2011. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis:)
2011. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, ki kit hív el randizni.

Az a normális és fer dolog, ha mind a ketten egyenlő részben fizettek.

Ő pl. kifizeti a mozi jegyet, te meg a popcornt meg az üdítőt.

2011. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanazok a szabályok, mint ha a fiú hívott volna. De illik felajánlani, hogy a részedet te fizeted.
2011. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem aktuális, csak ezen gondolkoztam : )
2011. máj. 28. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


- Van aki azt mondja h a lány fizesse a sajátját és a fiú is a sajátját. (ez szerintem azoknak való akik még suliba járnak és nem keresnek)


Én egyenesen rosszul érezném magam ha a lány fizetne, akárcsak az övét is. Persze bizonyos határokon belül!


Azaz egy ebéd belefér, de többet nem fizetnék ki első randin.

2011. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen eset nagyon ritkán fordul elő.


„Nem. Ugyanazok a szabályok, mint ha a fiú hívott volna. De illik felajánlani, hogy a részedet te fizeted.”


És mégis mire fel? Szóval a csaj elhív randira, gondolom valami drága helyre és akkor még azt is én perkáljam ki. Lóf.szt!



”- Van aki azt mondja h a lány fizesse a sajátját és a fiú is a sajátját. (ez szerintem azoknak való akik még suliba járnak és nem keresnek)


Én egyenesen rosszul érezném magam ha a lány fizetne, akárcsak az övét is. Persze bizonyos határokon belül! „


Na ez az, amit sosem értettem, hogy egyes férfiak miért érzik megalázónak, ha egy lány fizeti ki akár a saját részét, akár az egészet (bár ilyen sosem fordul elő)? Én azt érzem megalázónak, ha mindig mindent nekem kell állni.

Lehet, hogy azok írták, akik még suliba járnak, bár ott is azaz elvárás, hogy a fiú fizessen, de azért a későbbiekben sem egyszerű annyira. Sokan keveset keresnek, hogy állandóan ők álljanak mindent, míg a másik semmit sem csinál.


Ha egy férfi randira hív egy nőt és az elvárja, hogy mindent fizessen, akkor fordított esetben is joggal várható el, hogy a meghívó fél állja a költségeket. Be is b.szna, ha egy csaj randira hívna és a végén közölné, hogy na akkor most perkáljnam már ki.

Persze az lenne az ideális, ha mindig mindenki a sajátját állná.

2011. máj. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!