Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy azoknak a lányoknak nem jövök be sosem, akiknél bepróbálkozom, viszont akik maguktól kezdeményeznek, azok meg nekem nem jönnek be? Miért vagyok ilyen szerencsétlen a szerelemben?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi korszaka mindenkinek volt.
2013. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért, Uram, miért?
2013. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy egyáltalán kezdeményeznek nálad NŐK!
2013. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen 2-eske baromi jó élmény, mikor van egy nő ideálod (mondjuk a sportos testalkat, vagy vékonyabb nők) és mégis a 150 kg-s nőnek jössz be....


Kívánom hogy járj olyannal, lehet a szerelmet megkapod tőle, meg hogy egész éjjel mehet a mókázás...de legbelül akkor sem lesz boldog az-az ember, aki egy vékony nőbe tud beleszeretni...


Az meg még szarabb érzés főleg a lánynak, akinek megjátszod magad, hogy így szereted meg úgy szereted közbe meg csak az együttlét miatt vagy vele...kihasználás, sokkal jobban visszaüt mint hinnéd.


Úgy viselkedj embertársaiddal, ahogyan te is szeretnéd ha viselkednének veled.

Mellesleg ez nem fellengzős duma, de valóban igaz!

2015. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs 2-es, 3-asnak üzentem!
2015. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!