Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem lenne jó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem lenne jó egy olyan klub, vagy fórum, ahol önbizalomhiányos, párkeresésben szerencsétlen emberek segíthetnék, támogathatnák egymást?

Figyelt kérdés
És nem arra gondolok, ami itt megy, hogy mindenki beírja, hogy "ha ronda vagy, nem lesz nőd", stb, hanem ahol az emberek megoszthatnák egymással a tapasztalataikat, segíthetnének egymásnak, akár közös programokat szervezhetnének, felfele húzva egymást, ahelyett, hogy csak a negatív hozzászólást kapnák mindenhonnan.
2013. jan. 4. 22:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
az alapötlet jó...de szerintem ha összeengedünk 500 önbizalomhiányost ott nem lesz rózsás hangulat valószínüleg
2013. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
van (vagy volt) egy két ilyesmi index fórumon egyébként, a baj az, hogy ha az ilyen emberek beszélgetnek akkor az alapvető hangulat elkeseredett és negatív lesz, picit depresszív, ráadásul átmegy sokszor az egész nőszidásba:S szóval ahelyett, hogy igazán segítenék egymást, van hogy még mélyebbre rántják a másikat:s én egy szüzes fórumba irkáltam régen, hogy segítsek az embereknek, de besokalltam a hangulattól, és hagytam.
2013. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
ekkor stadion nincs ahogy elnézem..................
2013. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Kellene egy topic a negatív dolgoknak, a többiben pedig a moderátorok nem engednének ilyesmit.
2013. jan. 4. 22:19
 5/25 A kérdező kommentje:
Szerintem sok embernek az is sokat segítene, ha lenne egy közösség/barát, akivel őszintén beszélhetnek ezekről, és akikkel tudnak reményt adni egymásnak. Pl. megbeszélik, hogy a jövő héten megismerkednek 5 nővel, aztán utána elmesélik, milyen volt. Egyedül is lehet ezt, de nagyobb az emberben a motiváció, ha valaki áll mögötte.
2013. jan. 4. 22:20
 6/25 anonim ***** válasza:

De jó is lenne egy ilyen :D Egy fórum ahol mindenki panaszkodik, hőzöng, sajnálja magát... Ez az én pályám is vazze mókás lenne.


Mondjuk a r*hadékok tuti bejönnének egy "hááháá lúzerek" bekiabálára...

2013. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Mondom, a negatív dolgokat karanténba tennénk.
2013. jan. 4. 22:23
 8/25 anonim ***** válasza:
hááááát ez valahol az én pályám, mert én pszichológus leszek...azért akartam az ottani srácoknak is segíteni, de nem jött össze:) viszont szereztem magamnak egy szuper fiú barátot...tényleg csak barát, hiszen neki nem jövök be én pedig kapcsolatban vagyok, de már ez megérte:)
2013. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szerintem azokat a kérdezőket kellene a fórumra bevinni, akik feltették itt a "Hol lehet normális lányokkal/fiúkkal megismerkedni?" kérdést. Elég sokan vannak, és az a baj, hogy ennek a hétköznapi életben tényleg nincs piaca, pedig igény lenne rá.
2013. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ez is igaz.. Kellene olyan szórakozóhelyeket szervezni, ahol az ilyen normális, konszolidáltabb emberek ismerkedhetnének. A bibi ott van, hogy amint ezek népszerűvé válnának, elözönlenék őket azok, akik pont nem a célközönség..
2013. jan. 4. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!