Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányként miért nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként miért nem lehet lelkesedni a fiúk iránt amíg az ismerkedés fázisban vagytok?

Figyelt kérdés

Régebben elkövettem azt a hibát, hogy túl lelkes voltam, amíg ismerkedtünk egy sráccal, és menekülőre fogták. Egy haverom mondta, hogy kicsit próbáljak meg távolságtartó maradni, nem érdeklődni, rájuk bízni az egészet, hogy megmozgassam bennük a vadászösztönt.

Ez így is lett, amint a szó legszorosabb értelmében telibesz@rtam a srácokat, jöttek, mintha muszáj lenne, és olyan kitartóan küzdöttek értem, hogy csak pislogtam.

És ez egészen addig tartott, amíg nem kezdtem el én is érdeklődést mutatni.


Nekem ez nem egészen világos. Oké, hogy 1-2 hétig még el tudom játszani, hogy lesz@rom őket, de utána azért már jó lenne mutatni, hogy nekem is tetszenek, vagy én is lelkes vagyok, vagy nem tudom.

Nem olyan régóta vagyok szingli, és ez nekem nagyon furcsa, hogy az ismerkedés lényegében úgy működik, hogy kelletnem kell az agyam, különben nem kellek nekik és amint minimális figyelmet vagy kedvességet fordítok az adott illető iránt, menekülőre fogja a dolgot. O.o

(Ez alatt arra gondolok, hogy mondjuk én írok rá neten, vagy én kezdeményezek egy találkozást, semmi telefonos zaklatás, vagy ilyesmi..)


Szóval hogy is van ez, manapság komolyan így megy az ismerkedés?


22L


2013. febr. 7. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az olyantól tudok hányni, mikor a belem kihajtom a semmiért, szóval díjaztam volna, ha a régi éned ismerem meg.
2013. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Bocs, félreértesz, én most is ilyen vagyok, legszívesebben elmondanám az illetőnek, hogy sokat gondolok rá, és úgy várom, hogy találkozzunk, meg milyen jó volt vele, stb, de amíg ezeket mondtam, le lettem koptatva... :(

Most is ugyanígy érzek, csak nem mondom ki.

2013. febr. 7. 14:06
 3/14 anonim ***** válasza:

Mert a férfiakba él a vadászösztön és ha meglátják, hogy túlzottan lelkesedsz, akkor sajnos odébbállnak... általában.

A férfiakat csak rá kell vezetni, hogy akarod őket (pl. nonverbális jelzések által, amit amúgy elég nehezen vesznek). El kell hitetni a férfiakkal, hogy ők szereznek meg téged.


Ez a mai - általad írt - netes világba már nincs meg. Meg a mai 20-30 évesek már nem ilyenek. Az életben kell élni, nem a neten.

A mai világban - már ha a te korosztályodra értetted - szerintem már nem ciki ha a lány kezdeményez tárgyilagosan. Régen ez nem így volt.

2013. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csodás. A barmok itt is már előre elszúrják a férgek esélyeit.
2013. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De kérem, minek kell taktikázni?! Nem mindenki egyformán reagálna, most pár hülye miatt bűnhődne más? 1. voltam
2013. febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 LeftBehind ***** válasza:
100%
Annyiszor olvani ezen az oldalon,hogy ne általánosítsunk. Erre pont azért szívjuk meg,mert az ilyen idióták miatt a csajok kezdenek el általánosíttani. Annyira utálom,hogy itt már mindenkinek mindent meg kell játszani. Nekünk a bazári majmot,nektek meg a frigid tyúkot. És mindezt csak azért,hogy bevágódjunk a menő gyerekeknek. Tudod,ha senki nem játszana meg semmit,még lenne is esélye a normálisabbjának,hogy megtalálja a párját.
2013. febr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pont fordítva van, és sztem a férfiak többsége így van vele. Ha a lány semmilyen érdeklődést nem mutat irántam, akkor hagyom, és keresek mást.
2013. febr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 LeftBehind ***** válasza:

Ja,bocs - "olvasni"


Vennem kéne már egy új billentyűzetet...

2013. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem minden pasi egyforma...

Én se vagyok olyan,mint az átlag,nem futamodok meg,legalábbis eddig nem volt ilyen.

2013. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én 21L vagyok és ugyanazt tapasztaltam, amit te!! :)

Mindig kedvesen és érdeklődően álltam a fiúhoz, akinek elfogadtam a közeledését, mint randi.

Kedves voltam, mosolygós, az elején visszafogottabb - alapból is visszafogott vagyok. Nem ilyen rámászós, telefonon zaklatós, miért nem válaszolsz 5perc után típus.

Viszont, ha valaki érdekel és randizok vele és szeretnénk kapcsolatot, akkor persze lelkesedem és ki is mutatom. Sokat kérdezek róla, de őt is hagyom beszélni stb.

Eddig a fiúk ilyenkor hátráltak ki vagy már nem érdeklődtek úgy, mert úgy érezték célba érnek lassan.

Én sem szeretem megjátszani magam és rájöttem, hogy nem is kell. Ha valamelyik fiú elmenekül ilyen miatt, akkor abból sosem lesz komoly kapcsolat!

Most van egy fiú, akivel ismerkedek-randizok, szintén lelkesedek én is. Eddig még nem akart menekülni. :)

Hidd el el fog jönni az a fiú, aki ennek csak örülni fog! Nah az lesz a jó kapcsolat. ;)

Kitartás és maradj ilyen! Mutasd ki mit érzel, az őszinteség a legfontosabb.

21L

2013. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!