Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még esélyem egy srácnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem egy srácnál, akit a magam hibájából vesztettem el?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomban, akivel tavaly osztálykiránduláskor ismerkedtem meg igazán, és rögtön egymásba szerettünk. Csak egy böki volt: Nekem akkor volt egy fél éves kapcsolatom. Abban bíztam, hogy csak egy kis kaland volt számomra, így visszamentem a régihez, de a nyár alatt kiderült, hogy amit kalandnak hittem, őrjítő szerelemmé változott. Szeretem őt, és nagyon fáj, hogy elveszítettem a saját hibámból. Most újra suli, össze vagyunk zárva. Olyan, mintha még nézegetne, de néha pedig olyan, mintha direkt fordulna el. Nem beszélünk, így nem tudom, mit csináljak. Hogyan kerüljek közel hozzá úgy, hogy ne lássa, mit érzek iránta? Szerintetek van még esély?
2009. szept. 5. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha meg szerelmes beled, akkor termeszetesen van.

Mond meg neki szemelyesen, hogy megbantad ami tortent.

2009. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!