Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi a baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a baj a mai lányokkal hogy idősebb palikra mennek?

Figyelt kérdés
sziasztok. Lenne egy fontos kérdésem. Szerintetek az miért lehet hogy a korombeli lányok rám sem néznek? Az ídősebb nők pedig bármerre járok tapadnak rám. Én 27 vagyok átlagos súlyzós edzett fiú vagyok de nem szteroidos és nem is hú de nagydarabb. Csak ez a hobbin, meg formában tartom magam a lehetőségekhez képest. Szökésbarna hajam, kék szemem van. 178 magas vagyok. Öltőzködésre ígényes és divatos. Az a gond hogy nincs kedvem ezekhez az idősebb nőkhőz. 36 körüliek. Korombeli lányokal szeretnék ismerkedni. De rám sem néznek. Valakinek van valami tanácsa? Vagy maradjak a tapasztaltabb nőknél?

2013. febr. 7. 19:48
 1/6 Patrik24 ***** válasza:
Tanács:D Hm.. mi van a 20-22 éves lányokkal?
2013. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne maradj a tapasztaltabb nőknél. Próbálkozz tovább a korodbeli nőknél.

25/N

2013. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy az idősebbekre utaznak, aztán pár mondattal később már azt, hogy tapadnak rád az idősebb nők. Na látod, ezért nincsen barátnőd.
2013. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sosem értettem miért kell általánosítani. Minden nőnek másak az igényei. Néhány esetben nem is rossz, ha a hölgyemény tapasztaltabb, tud adni valamit. Ha nagyon akarnál, tudnál olyan nőt is szerezni, aki 20-27 éves. Annyi szórakozóhely van és internetes ismerkedő oldal és bárok, igényesebb helyek.
2013. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3 kommentelőnek. Nem mondtam hogy nincs senkim. És a korombeliekre értettem. Te korodbeli lányokal sincs gondom. Bármelyik diszkóba találni és 70 százalékuk a korombeli férfiakra megy. Túl fiataloj. A kérdésem nem volt teljesen pontos. Jogos volt a válaszod. Csak kicsit fars :)
2013. febr. 7. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma már a családok 60%-ában az apa elmegy. Ezért. Apakomplexusuk van. Szinte az összes tininek és a huszas nők harmadának kb.
2013. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!