Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiúk! Ti is rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ti is rosszul viselitek, hogy nincs párotok? Más is szeretethiányos már ettől?

Figyelt kérdés
Most még az is jól esne, ha megölelhetnék egy lányt vagy cska beszélgethetnénk közösen milyen rossz egyedül. Nem értem másnak miért van akkora mákja, nekem meg miértnem sikerül olyan lányt találnom, akivel boldog lehetnék.
2013. febr. 7. 21:41
 1/9 legly ***** válasza:

én igen, eléggé


Üdvözlettel

Legly

2013. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amíg egyedül voltam is jól megvoltam, kivétel akkor, mikor rám tört a "de jó lenne, ha most ölelgethetnék valakit meg ilyenek" dolog. Mondjuk boldognak tűnő párokat is szar volt látni, de túltettem magam rajtuk.
2013. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon zavar, nagyon jól esne egy társaság :/

17/F

2013. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki esélytelen a csajoknál az én, és még nekem is sikerült. Előtte én is ilyen voltam. Közhely tudom, de javaslom ne legyél negatív és tegyél érte, hogy legyen valakid és lesz is. Ha nekem sikerült, bárkinek.
2013. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem hiányzik, ha nincs, HA van kivel beszélgetni napi szinten. Ez lehet szimpla barátság is. Ilyen esetekben nagyon feldobott tudok lenni. Nincs kapcsolat-nincs szomorúság, kétségbeesés, féltékenység, bántás. Sokkal kiegyensúlyozottabb nő vagyok szingliként. Testiség sem hiányzik, ami kell megoldom egyedül.


22l

2013. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, elég rossz egyedül, és sajnos pont ezért, ha képbe jön valaki, túl hamar beleélem magam, és pofára esek. Nem jó ez így:) 19/L
2013. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, ismerős érzés.

Nekem is állandóan az jár az eszemben, hogy milyen jó lenne szorosan magamhoz ölelni egy lányt és simogatni a hátát, arcát vagy hátulról átkarolni, közben belepuszilni a hajába, vagy hogy milyen jó lenne ha lenne valaki, aki itt fekszik mellettem az ágyban és egymással szemben az oldalunkon feküdnénk én pedig a ujjaimmal cirógatnám az arcát és egy puszi kíséretében a fülébe súghatnám, szeretlek.

De nem sok esélyt látok rá, hogy ez valaha is megtörténik.


16F

2013. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsonak :16 evesen elotted az elet!

Persze, hogy megtortenik!


En lassan 30 vagyok, lany, volt egy baratom de nemreg szakitottunk, mert elhanyagolt, nem foglalkozott velem.


Nekem is nagyon hianyzik valaki, nagyon nagyon !

2013. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze. Már több mint fél éve szakítottak velem, de nagyon rossz érzés hogy körülöttem szinte mindenkinek van pasija csak nekem nincs. Az ölelésről meg annyit, hogy a barátaim nem nagyon ölelkezős tipusúak szóval nincs kit megölelnem. De néha csak odamegyek a barátaimhoz és megölelem őket. Mondjuk fiúként nem lehet könnyű mivel a haverjaid biztos nem akarnak fiúkkal ölelkezni... De ha lesz barátnőd ( előbb utóbb tuti lesz ) annyit ölelgeted, szagolod a haját xD amennyit csak akarod. :) 14/L
2013. júl. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!