Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszahúzódó, csendes, érzelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó, csendes, érzelmes, szeretethiányos lány lenne a számomra megfelelő társ, szerintetek?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam, hogy milyen lány lenne való hozzám, de mivel nagyobb gondot jelent egyátlalán ismerkedni lányokkal, így gyakorlatban még nem sok tapasztalatom van, összesen 3 lánnyal randiztam eddig csak.

De rájöttem, hogy mindegyik lányból hiányzott valami vagy épp nem passzoltunk valamiért. Ezek után valahogy úgy érzem egy olyan lány kéne, aki inkább érzelmes, gyengéd, szeretetre vágyó, odabújós típus, lehet nem volt szerencsém, de ilyen lányt még eddig sosem találtam vagy már foglalt volt, akiktől hallottam, hogy ilyen lányt fogtak ki. Mivel nem vagyok egy adonisz így még az esélyeim sem valami jók, sajnos a külső is gond, én inkábbb a törékeny alkatú, kislányos lányokhoz vonzódom, lehet azért, mert én sem vagyok egy nagy darab gyerek. Néha rámtör ilyen szerethetné mánia, persze nem akarok gyengének tűnni, így erről senki sem tud, de elég kellemetlen tud lenni, főleg, ha sok ember előtt hatódok meg érzelmileg mondjuk egy szerelmes pár láttán, nehéz, de muszáj titkolni, a gyengeség sebezhetővé tesz és nem is vonzó az ilyen fiú azt én is tudom, na, de azt hiszem lányban is valami hozzám hasonló érzelmes típusú lány lenne megfelelő a számomra, de még nem tudom biztosan, csak elmélkedem. :D


2012. nov. 19. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2012. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan félig felnőttesnek tűnik a kérdező, kedvesnek, de visszahúzódónak. Vajon hány éves?
2012. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Adná az ég, hogy ilyen barátom legyen, én hozzádbújnék :')
2012. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Visszahúzódó, csendes, érzelmes, szeretethiányos lány"-ok nem szeretik a csened visszahúzódó fiúkat mert nekik férfi kell! a szavaidból ítélve azt tanácsolnám, hogy azzal menjél el aki adja magát!
2012. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én ilyesmi lány vagyok, és olyasmit keresek, mint te vagy, bár sejtésem szerint jóval idősebb lehetek nálad.


Amit azonban hozzászólnék a témához:

Én szeretem ha valaki érzelmes, és lehet a nagy átlag számára ez gyengeség, vagy sebezhetőség, számomra inkább egy olyan tulajdonság, ami miatt sokkal szerethetőbb, könnyebb bízni benne. Nem szeretem a nagy magabiztos macsókat, főleg azt nem aki megjátssza magát.


Talán bátrabban kéne kezdeményezned, és nem azt várni, hogy nálad jelentkezzen egy igényeid szerinti lány. A visszahúzódóbbak ugyanis nem kínálják magukat úgy fel, mint a többiek, és gyakran még azt sem tudod róluk, hogy egyedül vannak... Nem fognak kikezdeni veled, rádkacsintani, jeleket küldeni. És lehet, hogy már rég beléd szerettek (ha egy helyre jártok), de véletlenül sem merik kimutatni, mert azt gondolják, mi van, ha nem jönnek be nálad....?!


Én mindig csak azt javaslom, hogy próbálkozz! Aki visszautasít durva stílusban, hát az nem érdemel téged...

2012. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen jó válaszokat lehet itt olvasni! Én is ilyen típus vagyok fiúban. Remélem én is megtalálom azt a lányt, aki hasonló felfogású! ;) NEKED is sok szerencsét hozzá srác!


F/28

2012. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!