Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy művészlélek, zárkózott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy művészlélek, zárkózott srácot egy dekoratív lány el tud csábítani, vagy az ilyen fiúknak nem jönnek be ezek a lányok?

Figyelt kérdés

Van egy csoporttársam, aki nagyon vonz. Nem vagyok szolis műliba vagy ilyesmi, de szeretek öltözködni, magassarkú, nőies ruhák, hosszú haj. A fiúval gyakran beszélgettem már, kedvel. Viszont inkább hozzá hasonló alternatív stílusú lányokkal barátkozik, azt nem tudom, hogy jár-e velük. Nem nagyon erőltettem az ismerkedést, azt tudom róla, hogy zenéket csinál szabadidejében, rajzol, ilyesmik. De van bennem egy olyan érzés, hogy az ilyen srácok a visszafogott, művész típusú lányokat szeretik, nem a fehérnemű modelleket (már elmúltam 18, 3 éve csinálom).

Mi a véleményetek, érdemes próbálkozni?


2013. febr. 7. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:

én is hasonló típus vagyok és én örülnék, ha egy ilyen lány közelítene felém :)


24/F

2013. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A.Romanov ***** válasza:

Az ilyen fiúk pont az olyan lányokat szeretik mint te. Magamból indulok ki, én is művész vagyok. Sosem vonzódtam az alter lányokhoz. Próbáld meg szerintem :)

Nem tudom miért de nekem álmom hogy egy modellel járjak :D Lehet hogy felszínes vagyok, de ez van.

2013. febr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Örök harakiri egy ilyen kapcsolat. Nekem ez a tapasztalat.

Én egy ilyen művészlélek típusú lány vagyok és csak gond volt az átlag pasikkal, bármilyen jól néztek ki, nem értették meg a világom.

2013. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiúk nem olyanok, mint a lányok. Akármelyik fiút el tud csábítani egy formás, szép arcú, csinos lány és igen, a művészek főleg megfordulnak a szexi lányok után.
2013. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyutt erzek teljesen veled kedves kerdezo nalam is majdnem ugyanez a helyzet
2013. febr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 betlindis ***** válasza:

ez nem attól függ, hogy vki művészlélek-e, hanem hogy milyen tipusú lányok jönnek be neki, milyen az ízlése ebben, bármi mástól teljesen függetlenül. lehet, hogy az alteros lányokkal közös az érdeklődési kör, és csak haverkodnak, de lehet, hogy neki a közös érdeklődési kör egy kapcsolatban is nagyon fontos, és akkor azok a lányok jönnek be neki. az is lehet, hogy nem a legfontosabb neki a közös érdeklődési kör, mert mondjuk nyitott az új dolgokra, és akkor ez nem is fontos ebből a szempontból. viszont attól még lehet olyan az ízlése, hogy nem jössz be neki, mert mondjuk te magas vagy és barna, neki meg az alacsony szőke lányok jönnek be, vagy te kismellű vagy, neki meg a nagymellűek tetszenek (igen, bármelyik férfi lehet ilyen felületes ebben, még a művészlelkek is...)

magyarul, ez kizárólag az ő saját ízlésétől függ, amiről nekünk fogalmunk sem lehet...

2013. febr. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!