Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Művészlélek zongorista sráchoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Művészlélek zongorista sráchoz nehezebb közeledni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel most egy főiskolára járok. ő 19, én 20.Mindketten gólyák vagyunk. Bejelöltem facen. Egy hét után rámírt és kérdezte, h szerintem sok-e az 1 év korkülömbség, mert szerinte nem, szerintem sem.Másnap odajött a suliban. Gólyabálon felkért táncolni, meg odajött hozzám, és mondta, h szomorúnak tűnök. Ebből azt vettem le, h nem vagyok neki közömbös. Azóta még 2x beszéltünk suliban. Neten is ráírtam kb 3x....de vhogy mindig rosszul jött ki, mert nagyon lassan írt, meg hamar lelépett. Legutóbb megírtam neki, h sajnálom, h nem tudunk élőben beszélni többet. Erre csak annyit írt, h sok a dolga....Amúgy zongorázik....és az elég fontos neki.

A SULIBAN 1X HALLOTTAM AZ OSZTÁLYTÁRSAIT BESZÉLNI ARRÓL, HOGY HA NEM LENNE ILYEN VISSZAFOGOTT, AKKOR MÁR LENNE BARÁTNŐJE.Velem általában elég komoly....és érzem azt a falat.....Ez nem tudom rossz-e vagy nem. Mit gondoltok?


2011. dec. 26. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Én zongorázom, festek, rajzolok, elég művészléleknek vallom magam (bár én lány vagyok :P )

Nem hiszem, hogy az ilyen emberekhez olyan nehéz lenne közel kerülni, maximum van egy saját kis világ látásmódjuk, amit el kell fogadni.

Egyébként, ha nagyon komolyan veszi a zongorázást és fontos neki, akkor nagyon sokat gyakorolhat, hidd el egy darabot nem olyan egyszerű megtanulni mint mikor látod egy hangversenyen hogy á tök simán lejátszák, lehet ezért van mindig sok "dolga".

Szerintem próbálj meg kezdeményezőbb lenni, javasold hogy menjeket el ide-oda aztán csak kialakul valami

2011. dec. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Remélem hogy tényleg ezért nem ér rá:)
2011. dec. 26. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!