Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azoknak a fiúknak, akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a fiúknak, akiket őszinítén szeret a barátnője, szinte rajong a srácért, azoknak a fiúknak mi a titka, hogy lehetne elérni, hogy belém, mint ronda fiú is úgy tudjon szeretni egy lány, mint a sok-sok mázlista srácba?

Figyelt kérdés
Láttam buszmegállóban egy lányt, aki szinte ráugrott a pasijára, úgy örült, hogy láthatta, aztán láttam egy másik srácot, akit a barátnőj folyton ölelgetett, meg puszilgatott úgy, hogy a srác semmit sem csinált, én nem értem, hogy miért nem tudom elérni, hogy így imádjon egyetlen egy lány is, pedig erre vágyom, meg én is szeretnék már valakinek szeretet adni, jó dolog ez csak hát ha valaki ronda úgy elég nehéz dolga van, kb. a lányok nagy része képváltás után lekoptat...

2013. febr. 8. 01:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Interneten engem is lekoptatnak a lányok, de én nem vagyok ronda. Nem azért koptatnak le, hanem mert az internetes ismerkedés egy sz@r!
2013. febr. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
PÉNZ......
2013. febr. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezeket így futólag látod, szerintem. Nem biztos, hogy nem kölcsönös, vagy állandó, de például részemről (pedig nő vagyok) ezt a "majomszeretetet" se bírnám hosszú távon.
2013. febr. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És hogy PONT akkor semmit sem csinált a srác? Tudod te, hogy orálozik? :D
2013. febr. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Dehogy a pénz! Nagyon sok olyan csóró lány van aki csóró fiúval jön össze és nem érdeklik az anyagiak.


Nem az interneten kell ismerkedni. Miért? Mert, ha önmagad adod, akkor esélyed sincs!!! A belsőd nem látszik, a külsőd átlagos. Ha viccesnek találsz valamit, akkor kidobsz egy szmájlit, de nem adja vissza a valódi mosolyod, ami egy lányt hozzád láncolhat adott esetben. A hangod sem olyan videochaten vagy Skypeon keresztül, mint élőben.Ide egy példa:


Egyik ismerősöm (lány) beleszeretett egy izmos, kigyúrt fiúba és oda ment hozzá ismerkedni. A srác megszólalt repedtfazék hangon jön vissza hozzám a csaj, hogy milyen h*lye hangja van.:) Kiábrándult belőle azonnal.:D


Na szóval internetes ismerkedésnél tetszik egy lány lávolod, majd ráírsz. Mi fog történni? Lávolják még 100-an, írnak neki még 40-en rajtad kívül KAMU profilképpel. Azonnal háttérbe szorulsz és szóba sem állnak veled!!!!

2013. febr. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Dehogy a pénz! Nagyon sok olyan csóró lány van aki csóró fiúval jön össze és nem érdeklik az anyagiak."


Egy kezemen megtudnám számolni hogy hány ilyet hallottam vagy láttam mióta élek :S Sajnos ez nem tükrözi a valóságot és ezt te is tudod....

2013. febr. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"nem vagyok bolond csak az én valóságom más mint a tiéd"

Ezzal max a saját sikertelenséged magyarázod, kergebírkák a nők és a pasik közt is vannak, de azt légyszíves senkinek ne mond meg hogy mit tapasztalt, mert te rohadtul nem látsz bele más életébe

2013. febr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, en lany vagyok, eleg szep, de az ex pasijaim egyik sem voltak valami jokepuek- sot inkabb csunyacskak!

Viszont mindketto a munkahelyrol volt, ahol mar honapokkal elotte ismertuk egymast, igy a szemelyisegukbe szerettem bele- es mar nem is erdekelt a kinezet.


Sajnos az internetes tarskeresesnel elegge szamit a kulso - hisz azt latod eloszor.

2013. febr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én elég jól nézek ki, és nem kellett sokat töprengenem azon, hogy belém szeressenek a nők. Kedves, de erős stílusú ember vagyok, ami rengeteg embert bánt. Elsősorban a buta és gyáva nőket, ezért ilyennel nem is volt dolgom soha.



Viszont aki folyamatosan arra vágyik, hogy valaki puszilgassa és a nyakába boruljon az örömtől, annak rendeznie kéne a viszonyát a szüleivel, és/vagy újraértékelnie a gyerekkorát.

2013. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6. Én meg talán számológéppel se, hogy hány nagyon csóró srácot látok errefelé nagyon csajozni...
2013. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!