Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Én szívesen megmasszírozlak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Én szívesen megmasszírozlak" ez ilyen lefektetős szöveg?

Figyelt kérdés
Eddig egy randink volt, és tegnap mikor beszélgettünk, mondtam, hogy fáj a derekam, erre azt mondta hogy "ezen csak a masszírozás segítene" nekem ez már elég kétértelmű volt, de azóta megint beszéltem vele, és azt mondja "fáj még? egy kis gyengéd masszírozás mondtam hogy jó lenne". Ez már nem túlzás tényleg? Nekem ez már kezd sok lenni...Mondjuk 2 éve ismerjük egymást mert egy munkahelyen vagyunk.
2013. febr. 8. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Éhes disznó makkal álmodik!

Ő csak egy valamit mondott, Te már másra is gondolsz, akkor meg minek írogatsz itt, inkább neki írj, hogy este vacsora nálad, aztán behajtod az adósságot!

Masszírozni meg mivel nem szakszerű, lehet egy pólón keresztül is, aztán a többi a felnőtt embereken múlik csak...

2013. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát régen ismered, randiztál vele, különböző neműek vagytok, akkor ebben az esetben minden a lefektetésről szól. Gondolom nem jó munkatársi kapcsolat miatt randiztál vele ... :-P
2013. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De engem az ilyen dolgok zavarba hoznak, eddig csak egy pasival volt dolgom. Meg tényleg semmi sem történt közöttünk, eddig csak beszélgettünk. És akkor jön ilyesmivel, én nem is tudom hova tenni ezt még.
2013. febr. 8. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor rakd fel a polcra, és veszítsd el, majd "masszíroz" mást!
2013. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg az hogy innen a munkahelyről is már 4 csajszival összejött. Nem a 2 év alatt, de tudom hogy kik voltak ez exei. És mi van ha rosszul járok vele, habár én most még biztos nem mennék bele semmi olyasmibe.
2013. febr. 8. 12:26
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Férfi-nő kapcsolat alapja a szex ... különben miért a másik nemet keresném társaságnak ... dumálni haverral is tudok és egyszerűbb, mint egy nővel :-P Tehát igen la akar fektetni, de lehet úgy is nézni, hogy örömet akar neked szerezni! Tételezd fel a jobbik esetet :-D

Egyébként meg ha eljut odáig a dolog, nyugodtan meg lehet mondani, hogy kevés a tapasztalatod, legyen gyengéd veled ...

2013. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!