Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csupán kiváncsiságból kérdezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupán kiváncsiságból kérdezem! Ha személyes utcai ismerkedéstől féltek ( lányok) gagyinak tituláljátok facebook-s ismerkedéssel együtt akkor ti hogy ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Buliba lehetetlen max 1-2 találkozás

2013. febr. 8. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Iskola, munkahely...
2013. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a pont, suli vagy munkahely a legnyerőbb.
2013. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem félek tőle, csak nem tartom felelősségteljesnek és nem érdekel, az utca közelekedésre való, a facebook meg (már meglévő) kapcsolattartásra. Nem tudnám meghatározni hogy ismerkedek, egyrészt nekem nem az a fő célom az életben, hogy legyen valakim, ha ránézek valakire nem azt látom benne rögtön, hogy jó-e barátnak, másrészt az élet úgy hozza, hogy mindig megismerkedek valakivel. Pl a nyelvvizsgán, a nyíltnapon vagy valamelyik ismerősöm miatt.
2013. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Suliban, táncórán, angoltanfolyamon, nyaralás közben, koncerten, házibuliban, ismerősön keresztül, koncerten... a lehetőségek tárháza szinte végtelen, csak legyen fantáziád :)
2013. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4:

Én járok magán angolra, iconyatosan tetszik a tanárnő, merjek próbálkozni vajon...?

2013. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem ismerekedem ugy hogy na én most akkor megyek mert pasit akarok és megnézem milyen a felhozatal. Elég sok mindent csinálok az egyetemen meg azon kívül is a baráti társasági köröm elég nagy és mindíg onnan volt jelentkező. Jobb is így mert már ismerem annyira az illetőt hogy tudjam mire számítsak és nincs kellemetlen visszautasítás.
2013. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 2-3 fiú van egy osztályban, szerintem akkor már inkább a felsőoktatás intézményeiben lehet. Ha kulturáltan szólít le egy srác az utcán, akkor nem bánom, de általában így szoktak közeledni: " Mi az cica, nem kéne egy igazi férfi." vagy valami hasonló mondom, ezekre oda se figyelek.
2013. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Iskola, amíg odajársz, baráti kör ismeretsége, nyaralás, sítábor, online társkereső.
2013. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mcgalagony17 ***** válasza:

Én elég spontán ember vagyok és részemről nincs akadálya az utcai ismerkedésnek sem, facebookon pedig sosem jutott eszembe pasit keresni. Akkor inkább a társkereső, mert soha nem jártam nagyon bulizni és a baráti köröm sem olyan népes, hogy onnan "szemezgessek" pasikból. Illetve ha adódik olyan alkalom, hogy egy fiú egy közös utazáson leáll velem ismerkedni, állok elébe:) Így jöttem össze a mostani párommal. Szerintem beszélgetésre, ismerkedésre bármikor van lehetőség, csak akarni kell!


19/L

2013. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!