Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Mit néztek meg először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mit néztek meg először egy lányon?

Figyelt kérdés

mi számít leginkább külsőre és belsőre?

Kérlek kort is írjatok!



2013. febr. 8. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
1001ilyen kérdés van már... Arc, mell, segg...
2013. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Arc ezen belül szemek, fogak, aztán alak, aztán mell. De ha bármi nem stimmel megyek tovább. Az összesnek klappolnia kell, hogy érdekeljen a csaj.

Nem kicsik az elvárásaim, de sosem volt gondom a csajozással.


25F

2013. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
elsőnél a pont arc mell segg
2013. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Arc messze a legfontosabb, (hajszín mindegy) inkább legyen rajta +10 kiló minthogy a bordái látsszanak. Ha a mellek kicsik nem probléma, viszont ha közepesek vagy már inkább nagyok (de nem műmellek) az sem probléma.

Belső: Legyen kedves, barátságos, közvetlen, legyen némi humorérzéke (abból sok is lehet), legyen önbizalma, legyen saját véleménye, tehát ne legyen befolyásolható, például "ez meg az azért kell mert másoknak is van" meg hogy "azért nem veszem fel ezt meg azt mert hogy mások mit szólnának" Ha egy kicsit temperamentumos az sem probléma, de legyen jókedvű.

kb. ennyi


23/Bull Prince

2013. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szem, arc, alkat
2013. febr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Arc, fenék.
2013. febr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 LeftBehind ***** válasza:
100%

Az első mindenképp az arc. Alkatra nem gond,ha kicsit húsosabb,a lényeg hogy azért ne legyen olyan széles,mint én (kb 175cm és 80kg vagyok) és legyen arányos a teste.

Belsőre legyen barátságos és mellettem nem árt ha van egy extra adag sötét,elvont humora.


Ha ezek mellé szereti a kemény zenét és esetleg fekete vagy vörös haja van,engem megvett kilóra.

2013. febr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 benedek98 ***** válasza:
100%
mosoly
2013. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem elsősorban a fenék! Hogy legyen jó nagy és formás! Aztán arc, mert hiába van jó feneke, ha csúnya arca van, aztán a mellek, és a haj
2020. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja 26 F
2020. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!