Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi zavar titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi zavar titeket a legjobban egy fiúban? Mind belsőre, mind külsőre. És mit néztek meg először egy lányon? Mi az ami külsőre, illetve belsőre a legfontosabb.

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát lányon marhára semmit, mert nem tetszenek a csajok. :D
2013. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hazug, sunyi, kihasználós. Külsőre pedig nekem nem jönnek be a kis termetű férfiak. Illetve undorodom a szemölcsöktől és a büdös szájtól/testtől...
2013. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mit néztek meg először egy lányon helyett fiút értek, csak hibáztam, elírtam.
2013. febr. 6. 22:42
 4/16 anonim ***** válasza:
Arc, szem, alak, popsi. :)
2013. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ami zavar:

- ha igénytelen az öltözködése. Koszos, szakadt ruhákba van

- ha nem borotválkozik, de büdös izzadságszagú

- ha buta

- ha idétlenül Röhög

- ha szófosása van és ő a központ

- ha bunkó

- ha nem toleráns

- ha sértődékeny

- ha nem lehet rá támaszkodni lelkileg


Ami tetszik benne:

- ha önmagát adja. Nem tucat mint a többiek, hanem belevaló krapek.

-ha vicces

- ha értelmes

. ha mosolyog, vidám

- ha vagány

- ha megértő

- ha kedves

külsőre ami bejön

Mindegy milyen színű a szeme vagy haja, csak legyen kisugárzása.

- Legyen sportos

- ne legyen túl kigyúrt

- legyen mit fogni rajta ( kemény feneke)

- legyenek szépek a fogai. Nem baj ha kicsit ferde vagy kiáll, a lényeg hogy ne sárgák és ne lyukas legyen-

19/L

2013. febr. 6. 22:48
 6/16 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek a kérdezővel. ami nem tetszik még, ha agresszívan bánik az állatokkal (ilyen "húzz már el, vagy felruglak"), sajnos volt már ilyenhez szerencsém, eléggé taszító.
2013. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

jah, és még kiegészíteném, miután láttam az ugyanilyen lányokról szóló kérdést:O


-ha egy 0-24 órában gép előtt ülő, elfojt, igénytelen kocka, aki viszont a tökéletes csajokra bukik (mintha lenne náluk esélye)

-nem elég, hogy előítéletes és rasszista, de tudatlan és buta is


-ha alacsony, és/vagy hosszú, igénytelen (főleg világos) haja van, ami zsíros, és össze van gumizva, amitől kb lárva feje lesz az illetőnek

-ha a forrongó rosszindulatával, megjegyzéseivel kompenzálja a kisebbségi komplexusát, vagyis az a tipikus semmi sem jó neki


-ha rajtam több izom van, mint rajta, és olyan a teste, mint egy 9 éves kislánynak, persze az ő nőideálja a plafonon van...


vagyis én az igazi férfiakat szeretem, akikre egyetlen gondolatjelem sem vonatkozik.

2013. febr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"ha a forrongó rosszindulatával, megjegyzéseivel kompenzálja a kisebbségi komplexusát, vagyis az a tipikus semmi sem jó neki"


Ez tényleg gáz, az izom azonban nem. Nekem inkább a kisfiúsak jönnek be. Én sportolok egyébként, sportos lehet, de az izomtömegtől undorodom. Van rajtam izom, természetesen nőies formában, de inkább kevesebb legyen rajta, mint több!!! Még akkor is lehet bőven "csini".


Olyan teste pedig nem lesz, mint egy kislánynak, esetleg mint egy kisfiúnak. ;)

2013. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ha megnézitek ennek a kérdésnek a párját, amit két kérdéssel ez előtt tett fel egy fiú a lányokról kiderül, hogy ugyan úgy bántjuk mi lányok a fiúkat mint ők bennünket.

Pedig nem is tudunk meglenni nélkülük.

Pedig csak annyi a titka a dolognak, hogy mindenki a magához valót keresse meg és már is oda a probléma.

Akkor szeretnénk egymást, és nem tücsköt bogarat hordanánk össze egymásról.

2013. febr. 7. 11:19
 10/16 anonim ***** válasza:
Én ha kell, megvagyok nélkülük. És nem is bántom őket. A másik felében igazad van.
2013. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!