Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az osztály ban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztály ban aki tetszik valentin napon ki van rakva egy doboz és ebbe lehet leveleket bedobni annak aki teszik neked. Vettem piros és lila borítékot is. Szerintetek melyiket használjam?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a lilát mondom, mert az a kedvenc színem :)

25L

2013. febr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ.neki is az a kedvenc színe :)
2013. febr. 9. 09:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelmű, hogy lilát. :) Amúgy nem szoktam ünnepelni a Valentin-napot, de ez egy iskolában kedves ötletnek tűnik. Csak ne legyenek túl szomorúak, akik nem kapnak semmit.
2013. febr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is a lilát mondom :D
2013. febr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szentem én se kapok de nem baj
2013. febr. 9. 11:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a lilát, ha ez a kedvenc színe. :)
2013. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, ha nem kapsz, mert neked akkor is ott lesz az izgalom, hogy mit szól hozzá a csajszi :)

Meg egyébként is, úgy illik, hogy a fiú irjon :) Lehet, hogy kicsit régimódi felfogású vagyok...

1. voltam :)

2013. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat a lila lesz
2013. febr. 9. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!