Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondják, hogy nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, hogy nem vagyok ronda, de tény, hogy nem is vagyok egy hű, de jó pasi külsőre, de akkor miért kéne nekem olyan lánnyal járnom, akihez nem tudok vonzódn?

Figyelt kérdés

Egy csomóban azzal jönnek, hogy adjam lejjebb az igényeim, de miért nem fogják fel, hogy ez nem választás kérdése, ha vonzódom valakihez vonzódom külsőre, ha nem, akkor sosem fogok tudni, még, ha nagyon rendes is a lány. De ez a lányoknál is így van, még sosem láttam szép lányt, aki tudott volna vonzódni egy csúnya fiúhozl. Ízlésficamost láttam már, aki tényleg helyesnek látta a ronda pasiját, de ez megint msá tészta, mert nálam is van, hogy egy haveromék által észre sem vett lány neekm tényleg tényleg tetszik külsőre és ez a lényeg.

De mégis olyan idegesítő, hogy kénytelen vagyok ronda lányokkal járni, mert még az átlago slányok is tökéletes külsejű pasikra várnak inkább, mint, hogy egy rendes, magamfajta,átlagos külsejű fiúval járjanak. Persze a lányok sosem adják lejjebb, de nekem papolnak, hogy adjam lejjebb, ez már felháborító!


2013. febr. 9. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, miről papolnak neked, és másik dolog, hogy mi az igazság.


Sok barátom van együtt szép lánnyal, miközben ők nem 190 cm magasak, Brad Pitt-kinézetűek és mély hangúak. Viszont egyedi a megjelenésük (nem átlagosak) és jó érzés a társaságukban lenni, mert van egyfajta kellemes kisugárzásuk. Emiatt sosincs problémájuk azzal, hogyan szerezzenek barátnőt, ha éppen egyedülállók lennének.

2013. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"hogy kénytelen vagyok ronda lányokkal járni"


( Nem Bántásból mondom )

De ki a f*szom mondta , hogy kénytelen vagy ronda lányokkal járnod ?

2013. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó g*ci vagy, ha téged lerondáznak, akkor még neked áll feljebb, ellenben te állításod szerint csak ronda lányokkal jársz. Nem kötelező nonstop együtt járni valakivel, csak azért hogy legyen..
2013. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!