Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szórakozik velem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem, vagy csak nem akar kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy fél éve találkoztam. Állandóan hívtam, hogy csináljunk közös programot (sütizés, pizzázás stb.) bennem fel sem merült, hogy több legyen, aztán beleültették a bogarat a fülembe, hogy a srácnak bejövök, de nem lép, mert fél a visszautasítástól. Közös programokat ugyan úgy csinálok, végig azt mondja, hogy milyen jól érzi magát, ismételjük meg, aztán sosem keres, hogy akkor találkozzunk. Fél lépni, vagy nem akar ebbe energiát fektetni?

2013. febr. 7. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem túl félénk,adj neki egyértelmű jeleket
2013. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelezned kell, hogy Nőként vagy vele. (Nagy n-nel írtam.)Tehát nem haverként.
2013. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 betlindis ***** válasza:

ha csak haverként élvezné a találkozásokat, biztosan keresne magától is, hiszen akkor nem jelent semmit. viszont ha nem haverként viszonyul hozzád, akkor három lehetőség van: 1. egy elkényeztetett anyucikedvence, akinek mindent az orra alá tolnak, és tőled is elvárja, hogy szervezz vmit, ha akarsz vmit, lényeg hogy neki kényelmes legyen. 2. egy beszari kis nyámnyila, aki többszöri találkozás után sem mer egy szalmaszálat sem keresztbe tenni. 3. egyáltalán nem jössz be neki, csak megsajnál, és elmegy veled, vagy unja, hogy nyaggatod, és azt gondolja, inkább letudja a találkozót és kész, és valójában egy cseppet sem érdekled.

nekem egyik lehetőség sem jönne be...

2013. febr. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Azt hiszem még utoljára elhívom valamerre, aztán átadom neki az irányítást, és majd érzi, hogy megér-e neki ennyit a dolog :)
2013. febr. 8. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:
bújj hozzá puszilgasd és tuti bejön :)
2013. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!