Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes e "futni" egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes e "futni" egy olyan lány után aki nem ad semmien konkrétumot veled szemben?

Figyelt kérdés
Az illető lány 18 éves.Elvileg van barátja 6 hónapja de a 6 hónapból eddig 4 hónapot külföldön dolgozik szoval elvileg csak 2.A lány azt mondta nekem hogy azért van vele mert egyedül rossz volt és nem szereti ha nincs senkije. Találkoztunk párszor,séta,kajáltunk meg ienek.Nem történt még semmi közöttünk mert nem tudom hova tenni a dolgot.Ha irok neki sms-t nem válaszol ha felhivom akkor meg kapható mindenféle talira. Szerintem benne lenne egy kapcsolatba de nem tudom hogy áll a barátjához.Elvileg ha csak unaloműzésként van vele...Vagy rosszul gondolom? Szerintetek?
2009. szept. 5. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes. Ha ilyen természetű akkor valószínűleg veled is csak unaloműzésként van.
2009. szept. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hm, "azért van vele, mert nem szereti, ha nincs senkije"... egy ilyen lány nekem nem kéne, pláne nem futnék utána.

Sms-re válaszolni pénzbe kerül, ha fölhívod, az neki ingyen van.

2009. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen-Igen de amikor eggyütt vagyunk akkor érzem hogy talán kölcsönös a dolog... Talán ...
2009. szept. 5. 16:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Hidd el le se szar téged különben már ő mászott volna rád és nem fordítva. Kb olyan vagy neki mint egy bólogató plüsskutya akivel elmehet szórakozni utána meg otthon elintézi magának ha rátör a kívánhatnék. Felejtős és én nem is vesztegetnék ilyenre egy percet se eztán.
2009. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem érdemes, veledis max csak unaloműzésképp lenne, ésha leváltaná a pasiját akkor aztis azért, mert beunta.

ha kellenél neki, nemígy viselkednem, és azonnal szakítana azzal a sréáccal aki egyfoyltában külföldön van. de így h te ittvagy mellette, ésmég ígyse szakított, akkor gonfolhatold h mennyire van oda érted.....semennyire. hagyd őt békén, jobbanjársz

2009. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Buli után vagyok... Úgy volt hogy eggyütt megyünk aztán telefonon szolt hogy fáradt ......


Köszi a tippeket! Rátok hallgatok!

2009. szept. 6. 04:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!