Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy gyönyörű lány vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyönyörű lány vagyok akibe belezúgott egy nyomi fiú. Kedvesen hogy lehet valakit lekoptatni?

Figyelt kérdés
15/L

2013. febr. 9. 15:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Remélem majd egy jóképű pasi téged is lekoptat majd és akkor tudni fogod milyen érzés...
2013. febr. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
ennyi önbizalommal rendelkezel akkor minek törődsz ennyire a "NYOMI" fiúval?
2013. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de bunkó a bemutatkozásod, akkor hogy akarsz valakit KEDVESEN lekoptatni?

Meg ha nyominak tartod, minek találkozol vele?

Szerintem mondd meg neki, hogy keressen olyat, akit megérdemel, mert te nem értékeled, ha valaki gürizik utánad, te épp a szőke hercegre vársz, hogy jöjjön a fehér lovon.

Ha van egy kis esze akkor kiröhög, és elhajt téged a francba. :D

2013. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Lehet, hogy gyönyörű vagy ,de buta és nagyképű.

Hogy koptasd le? Beszélgess vele...

2013. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!