Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen egy nem könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen egy nem könnyen megkapható fiú szerintetek?

Figyelt kérdés
A kérdés adva van, várom a válaszokat, elképzeléseket!

2013. febr. 10. 16:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nehogy már nekünk kelljen kepeszteni a fiú után!
2013. febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Árcédula a nyakában "Kifutó modell, nem kapható" Trolololo!
2013. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hát.. szeretitek ha a fiú a második randin azt mondja, hogy szeretlek? Ennyivel feladta magátés tudom, hogy a lányok is szeretnek harcolni a fiúért.


Akkor a kérdés kiegészítve azzal, hogy mi a KÜLÖNBSÉG a könnyen megkapható (könnyűvérű) srác illetve a nem könnyen megkapható között?

2013. febr. 10. 16:40
 4/17 anonim ***** válasza:
Be is cseszne minden fiú után a lányoknak kéne szaladgálni :"D Pár hím egyed kissé el van tévedve...
2013. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az új kérdésed sem sikeredett jóra.

Minek harcolni a fiúért? Nem ő akar nekünk udvarolni?

2013. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem akar egyből rá mászni valaki, az nem azt jelenti, hogy a lánynak kell utána kepesztenie. Ez az elgondolás erős képzavar.

Ritka, de akad ilyen. Volt egy ilyen barátom, nem akarta elsietni. Még szűz volt, meg úgy általában tapasztalatlan (bár én se voltam túl rutinos), mégis hamar összehangolódtunk.

Sok időt töltöttünk együtt előtte is, beszélgettünk, voltak programjaink, meg húztuk egymást szexuálisan is. Végeredményben alaposan megismertük egymást. Nem volt rossz. :)

2013. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nálam már az a fiú is nem könnyen megkapható, ha mondjuk az első randi után azt várja hogy én keressem, vagy elvárja hogy én szedjem fel, hát akkor jó sokáig várna.
2013. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja, és nem "kellett" udvarolnom sem neki. Ismerkedtünk, kölcsönösen kíváncsiak voltunk egymásra. A kezdő lépés is az övé volt, amikor telefonszámot és randit kért tőlem.
2013. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem ne mondja senki a 2. randin, hogy "Szeretlek", mert kiröhögöm! Alig ismer igazán és máris "szeret"? Persze... én innen már nem tudom komolyan venni az illetőt. Szóval pl.: ne dobálózzon a szavakkal ilyen könnyelműen, mert azt nem szeretem. Ne futtassa magát, hogy ő ekkora menő csávó, meg annyi lány futott már utána, mert ő t nehéz ám megkapni, stb. Simán legyen normális.
2013. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 LeftBehind ***** válasza:

Ó,anyám....csak tudnám hol vannak ilyenkor a feministák!


Tudjátok csajok egy IGAZI kapcsolatban a nőnek is mutatnia kéne valamit és nem csak nekünk!

2013. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!