Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintek ezek alapján milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek ezek alapján milyen lányoknál érdemes próbálkoznom, milyen lányoknál jók az esélyeim arra, hogy nem utasítanak el?

Figyelt kérdés
Elég peches vagyok, mert bár felnőtt vagyok már mégis úgy nézek ki, mint egy 16 éves kisfiú. Alacsony vagyok, alig haladom meg az 50kilót súlyban és ha beledöglök sem tudok lényegesen hízni hosszabb távon. Szoktam fekvőzni meg ilyenek, mert az legalább ingyen van, de jobban örülnék, ha így fogadna el egy lány, ahogy vagyok, viszont azt is tudom, hogy a korombeli 18-22 éves lányoknak inkább jön be egy 25-35 év körüli szőrös, mackós nagy darab hapsi, akinek lakás meg kocsija van, én meg még sehol sem állok a függetlenség terén és mint írtam kisfús vagyok, még a szakállam sem nő rendesen mindehol és nem is elég sűrű meg erős, mint másnak csak egy részen, szóva kicsit olyna, mintha megrekedtem volna a gyerekkorban testileg és kicsit jellemre is, mert nem szeretek nagyon komoly sem lenni, persze tudok lenni, ha olyan helyzetről van szó, de inkább szeretek nevetgélni, hülyülni haverokkal típus vagyok, de leginkább egy lánnyal szeretném megosztani az életem, de eddig nem volt szerencsém a lányokkal és nem is igazán találtam olyan láynt, aki lenyűgözne jellemre, személyiségre. Nálam a külsőben nincs nagy igény, de jellemre talán szigorú vagyok, de ennél is nagyobb gond, hogy a külsőm miatt a korombeli lányok kisifúnak néznek és már kezdem elhinni, hogy ebben a korosztályban én esélytelen vagyok, de kis éretlen 12 évsekkel nem szeretnék kezdeni, mert normális, rendes kapcsoalatra vágyom, nem egy éretlen, buta kislányra, akinek a külsőségek és a menő ruházat van mindenek előtt.
2013. febr. 10. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak szép arcú duci lányok próbálj velük ismerkedni!
2013. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!